Reklama [góra]

Zapisz się na niezwykły rajd byłą linią kolejową już dziś!Trip 411 to pieszy rajd byłą linią kolejową na odcinku Godków-Siekierki. Swoją nazwą nawiązuje do nr linii kolejowej nr 411, która funkcjonowała na tym odcinku do 1991r. Aktualnie na trasie po byłej linii kolejowej 411 prowadzony jest proces przygotowania budowy - drogi rowerowej R20 – Trasa Pojezierzy na odcinku Siekierki-Trzcińsko i dalej w kierunku Pojezierza Drawskiego. Będzie to okazja do przejścia tą trasą przed wybudowaniem drogi rowerowej w formule Tripu, który staje się coraz bardziej popularny w formule dostosowanej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

TRIP411 odbędzie się 25 listopada 2017.bRozpoczęcie planowane jest na godz.10.15- zbiórka stacja PKP Godków w godz. 9.30 – 10.00.Celem TRIP411jest zapoznanie z przebiegiem przyszłej drogi rowerowej Trasa Pojezierzy (R20), przedstawienie bezpieczeństwa projektowanych dróg rowerowych, popularyzacja turystyki pieszej i rowerowej; poznanie walorów przyrody okolic Chojny, Morynia, Cedyni. Integracja środowiska turystycznego; aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Trasa TRIP411to około 21 km i będzie wiodła byłym torowiskiem, wiaduktem nad torami, malowniczymi widokami, drogami polnymi, byłymi stacjami kolejowymi.

Podczas TRIP411 przewidziane są dwa punkty zadaniowe:
1. Przystanek : Przyjezierze /działa 109/,
2. Przystanek: Stare Objezierze/wietlica/.
MetaTRIP411: Siekierki (parking koło mostu kolejowego) gdzie zapewniamy poczęstunek oraz autokar powrotny do Chojny.

Zapisy na TRIP411 do 24 listopada 2017r. tylko drogą elektroniczną, przez stronę internetowąnwww.elektronicznezapisy.pl
Oficjalny serwis internetowy z informacjami, aktualnościami, trasą i regulaminemnTRIP411nhttps://www.facebook.com/trip411/

ORGANIZATOR:
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Gądno
Sołectwo Gądno

Współorganizatorzy:
GST „Tur-Mor” w Przyjezierzu
Odział Powiatowy WOPRGryfino
Sołectwo Stare Objezierze
Centrum Kultury w Chojnie
Muzeum w Starych Łysogórkach
OSP w Starym Objezierzu

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.