Reklama [góra]

Zbliża się finał programu "Rolnik szuka żony" - czy Małgorzata stworzy stały związek z Pawłem z Mieszkowic?


Paweł i Małgorzata przeżyli razem romantyczne chwile w stolicy polskiej piosenki - Opolu. Za nami już jedenasty odcinek programu rozrywkowego "Rolnik Szuka Żony", czy 24-latek z Mieszkowic zdobędzie serce Małgorzaty?

Przed wyjazdem do Opola, warto jednak jeszcze wrócić do wcześniejszego odcinka. Tam doszło do rewizyty, Małgorzata przybyła do rodzinnego domu Pawła. Na wejściu, jej wybranek przywitał ją z bukietem kwiatów. Przez mamę Pawła, Małgosia została polubiona już od samego początku.

Dopiero w przedostatnim, dziesiątym odcinku, mogliśmy obejrzeć sceny kręcone w lipcu Bielinie i Mieszkowicach.

- Małgosiu, co cię skłoniło, że wybrałaś Pawła? - zapytała mama Pawła? - odpowiedź Małgorzaty była jasna i klarowna - ta szczerość i autentyczność od samego początku

To właśnie w dziesiątym odcinku, Małgorzata wraz z Pawłem odwiedzili lodziarnię Lucynka w Mieszkowicach. O tym zdarzeniu pisaliśmy w artykule: Kręcą u nas program "Rolnik szuka żony".
W kolejnym odcinku, uczestnicy programu wybrali się na romantyczną podróż. Małgorzata i Paweł wybrali Opole. Jednym z pierwszych miejsc odwiedzonych był most zakochanych. - Myślę, że taka kłódka, którą się wiesza na moście, może symbolizować miłość - powiedział Paweł.

Dwoje zakochanych wybrało się również na romantyczną kolację. W ciągu całej ich podróży towarzyszyło im wiele uścisków oraz pocałunków. Chłopak z Mieszkowic, stwierdził, że przy Małgosi jest bardzo szczęśliwy.

Paweł jest romantykiem - stwierdziła Małgorzata - to w jaki sposób przebiega nasza znajomość to pozostaje tylko między nami - dodaje.

Jaki mamy dzisiaj plan na powrót? - zapytał Paweł. Dziś wracamy razem do domu na wieś - odpowiedziała mu Małgorzata

Swoją podróż po Opolu rozpoczęli od zwiedzania mostu zakochanych. Tam też ją zakończyli przyczepiając kłódkę. O udziale 24-latka z Mieszkowic w programie Telewizji Polskiej informowaliśmy kilka tygodni temu.fot. fb/Małgorzata z Rolnik Szuka Żony 4

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.