Reklama [góra]

"Czym jest miłość" - nowy singiel Trzcińskiego producenta [video]"Czym Jest Miłość?" to siódmy singiel zapowiadający nadchodzący krążek Kiera oraz PMBTZ Mickiewicza "Vixa Mixtape", który ukaże się w całości 29.12.2017.

"Vixa Mixtape" to zbiór kartek spisanych w uniesieniu, po grubo zakrapianych imprezach, niecodziennych sytuacjach jak i kwestiach przyziemnych. Teksty oprawione są w większej mierze energicznymi remixami znanych utworów z przekroju lat '70-'00, jednak znajdą miejsce również w pełni autorskie utwory.


Płyta składa się z 14 numerów, track lista wkrótce:
× Tekst/śpiew: Kieru (KieruProductions)
× Bit/mix/mastering: PMBTZ Mickiewicz (pmbtzmickiewicz)
× Realizacja: Rapido Studio (rapidostudio)
× Oprawa graficzna: eMTDesign (eMTDesign)

Kieru - właściwie Maciej Kiersznicki urodzony w Szczecinie 21 Grudnia 1983 roku.
Wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent i założyciel Rapido Studio. Na swoim koncie ma nagrane płyty z "Road Trips Over", "Anti Dread", "Włochaty", "The Analogs".
Grał trasy koncertowe na terenie większości krajów europejskich. 

Mogliście go zobaczyć w 4Fun Tv, Viva Polska, oraz usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych. Nagrywał z: Sobota, Tede, Wini, VNM, Rena, Tomb, Bonson, Matheo, Borixon, A.D.H.D., RDi, Sage, Hemp Gru , Popek, Tomb, Smalec Gaga.

W maju 2015 ukazał się jego pierwszy solowy album "Komercja czy Underground".

W listopadzie 2015 ukazał się mixtape o tytule Swag Punk. "Swagpunk" to kompozycja 12 utworów, które powstały pod wpływem uniesienia. Kieru postanowił zaprosić do projektu kilku raperów i rzucić im wyzwanie, aby rapowali do punkrocka. Dograli się między innymi Mops (Smagalaz), Tomb (SB Maffija, Stoprocent), Wini (Stoprocent), Rena(Stoprocent), Wu (Stoprocent).

"Swagpunk" to połączenie chamstwa i kultury w brudnym, spontanicznym projekcie. Mimo, iż jest to mixtape, to wszystkie kompozycje są autorstwa Kiera.

Obecnie Kieru pracuje nad dwoma projektami równolegle. Jeden to mixtape, który powstaje przy współpracy z producentem PMBTZ Mickiewicz.

PMBTZ Mickiewicz (wcześniej PeeM Beatz) - właściwie Paweł Mickiewicz urodzony w Szczecinie 13 listopada 1994 roku. Wywodzi się z małego miasteczka w woj. zachodniopomorskim, Trzcińska Zdroju. Producent muzyczny, pasjonat muzyki, audiofil. Jego przygoda z kompozycją muzyczną rozpoczęła się w roku 2008, w roku 2013 (jeszcze jako PeeM Beatz) wydał nielegal EP “Fuzja” z Daniem (Gryfino). Obecnie PMBTZ Mickiewicz pracuje nad mixtapem, który powstaje przy współpracy z Kierem (Stoprocent), płytą z grupą SVV (Kostrzyn nad Odrą) oraz zajmuje się kilkoma drobniejszymi, niszowymi projektami.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.