Reklama [góra]

Plaga włamań w regionie, kradną rowery, elektronarzędzia i pieniądze


Do kilku włamań doszło w ostatnich dniach na terenie powiatu gryfińskiego. Łupem złodziei padły między innymi elektronarzędzia, rower i pieniądze. W jednym przypadku rabuś po włamaniu się do domku jednorodzinnego został spłoszony przez właścicielkę. 

W sobotę 9 grudnia na ulicy Jagiellońskiej w Chojnie nieznany sprawca z niezamkniętej piwnicy dokonał kradzieży elektronarzędzi w postaci młoto-wiertarki i szlifierki o łącznej wartości ok 2000 złotych.

W tym samym dniu, ok godz. 1 w nocy nieustalony sprawca po wypchnięciu okna dostał się do wnętrza domu jednorodzinnego na ulicy Owocowej w Chojnie. Próba kradzieży nie udała się ze względu na interwencję właścicielki domu. Policjantom pomimo zaangażowania psa tropiącego nie udało się znaleźć sprawcy.

W niedzielę 10 grudnia na targowisku w Osinowie Dolnym nieustalony sprawca wykorzystując nieuwagę sprzedawcy, z torebki powieszonej na krześle ukradł szaszetkę z dokumentami i pieniędzmi w kwocie ok 1600 złotych.

Dzień później z klatki w bloku przy ulicy Bolesława Chrobrego w Gryfinie nieznany sprawca po pokonaniu zabezpieczeń dokonał kradzieży roweru marki Kross o wartości 260 złotych.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.