Reklama [góra]

Spersonalizowane prezenty świąteczne – upominki najbliższe naszemu sercu


W gorącym okresie przedświątecznym sklepy na każdym kroku kuszą nas do zakupów. Kupić więc pod choinkę cokolwiek dla najbliższych nie jest żadną sztuką. Ważne jest dobre dopasowanie upominku do zainteresowań i preferencji osoby obdarowanej. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd spersonalizowanych prezentów, które możecie wręczyć rodzinie i przyjaciołom.
Pomysł pierwszy: spersonalizowane etui na telefon

Słodkie i zabawne, a może wyrafinowane i eleganckie? Wybór nie będzie wcale taki trudny pod warunkiem, że dobrze znamy osobę, którą chcemy obdarować. Znacznie inne potrzeby będzie miała nastolatka wkraczająca w dorosłość, inne zaś mężczyzna prowadzący własny biznes. Inna też będzie z całą pewnością estetyka takiego upominku. Pierwszej z nich może przypaść do gustu na przykład etui ze słodkim mopsem lub kotkiem, tej drugiej – etui z klapką wykonane z drewna.

Świetnym rozwiązaniem jest w takim przypadku zamówienie etui w pełni spersonalizowanego i dostosowanego do preferencji osoby obdarowywanej. Można to zrobić, wchodząc na stronę internetową https://zaprojektujetui.pl/.

Pomysł drugi: książka z wybranej tematyki
Tu również nie chodzi o to, aby zgarnąć z półki jakąkolwiek przypadkową książkę, ale tytuł, o którym druga osoba marzy. Warto zapytać wprost, jakie są jej aktualne inspiracje literackie i dobrać prezent idealny właśnie dla niej. Uśmiech na twarzy obdarowanego – bezcenny.

Pomysł trzeci: biżuteria z grawerem

Wśród spersonalizowanych prezentów świątecznych możemy również wymienić biżuterię z grawerem. W przypadku kobiet wspaniale sprawdzą się łańcuszki z wygrawerowanym imieniem lub podziękowaniem. Jeśli zaś chodzi o panów, sprawdzi się tutaj elegancki zegarek z dołączonymi życzeniami. Warto jednak pamiętać, aby o spersonalizowanych usługach zamawianych u jubilera pomyśleć odpowiednio wcześniej. Zostawiając grawerowanie na ostatni moment może się okazać, że specjalista jest obłożony pracą i nie zdąży wykonać nam zamówienia na czas.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.