Reklama [góra]

Zorganizowali świątecznych jarmark w Widuchowej


Po raz pierwszy przed świętami odbył się Widuchowski Jarmark Bożonarodzeniowy, którego organizatorem było Gminne Przedszkole w Widuchowej i Urząd Gminy w Widuchowej. 

Wydarzenie miało miejsce w pięknej scenerii przedszkolnego ogrodu. Pośród kolorowych światełek i świątecznych dekoracji goście mogli podziwiać bożonarodzeniową szopkę i posłuchać kolęd wykonanych przez przedszkolaków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska przygotowane przez pracowników przedszkola przy ogromnym wsparciu rodziców.

Był kiermasz potraw wigilijnych z pierogami i barszczem oraz kawiarenka z pysznościami dla miłośników słodkich wypieków. Bogate stoiska grup przedszkolnych z ozdobami świątecznymi wykonanymi własnoręcznie przez rodziców podczas warsztatów przyciągały tłumy. Tego wieczoru dzieci i dorośli mogli się ogrzać przy ognisku, nupiec kiełbaskę i wypić przepyszną herbatą z imbirem i pomarańczami.

Najmłodsi wzięli udział w warsztatach ozdabianie pierników. I Widuchowski Jarmark Bożonarodzeniowy był wyjątkowy za sprawą specjalnych gości. Wizyta Świętego Mikołaja oraz wielu baśniowych postaci częstujących dzieci słodyczami sprawiła, iż na kilka godzin wszyscy znaleźli się w bajkowym świecie i poczuli prawdziwą magię świąt. Wójt Gminy Widuchowa Pani Anna Kusy – Kłos i Dyrektor przedszkola Pani Barbara Szczawik złożyły wszystkim uczestnikom życzenia wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Przy organizacji I Widuchowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego wspierało nas wiele osób prywatnych i instytucji, którym należą się ogromne podziękowania: Wójt Gminy Widuchowa

- Pani Anna Kusy-Kłos, Pracownicy Gminnego Przedszkola w Widuchowej, Rada Rodziców i Rodzice Gminnego Przedszkola w Widuchowej, Pomot Chojna – Pan Leszek Siatka, Państwo Elwira Hładziejewska i Piotr Woźniak, OSP Widuchowa, pracownicy ZGK w Widuchowej, Studio Fotograficzne - Kamila Grzybowska, Kamelia Make up Artist - Kamila Stachera – Szpyt, Piekarnia w Widuchowej - Mateusz Frątczak, firma „Korczbud” – Robert Korczyński, Nadleśnictwo Chojna - Adam Szewczyński, Państwo Małgorzata i Bogdan Łęczewscy, Hieronim Czyrzniak, Jolanta Głód, Justyna Winnicka, Piotr Łuszczyński, Agnieszka Madej, Ewa Adamiak, Jadwiga Koszewska, Alicja Najcel.

Dziękujemy.
Organizatorzy – Urząd Gminy w Widuchowej i Gminne Przedszkole w Widuchowej.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.