Reklama [góra]

Gwiazdy Jarmarku Moryńskiego 2018 - Sarsa i zespół Skaner [video]


Poznaliśmy nową, tegoroczną gwiazdę Jarmarku Moryńskiego. Martę Markiewicz, czyli sceniczną Sarsę będziemy mogli usłyszeć na żywo już 21 lipca br.

Jarmark Moryński to niebywałe wydarzenie, które od lat przyciąga wielu wspaniałych artystów oraz ogromną publiczność. W zeszłym roku na scenie zaprezentował się Wojciech Gąssowski, Katarzyna Cerekwicka oraz zespół disco polo - Łobuzy.Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 21 lipca na terenie przy średniowiecznych murach. Organizatorzy uchylili nam tylko rąbka tajemnicy, atrakcji ma być znacznie więcej, o kolejnych będziemy na pewno informować. 

Sarsa, a dokładniej Marta Markiewicz urodziła się 13 czerwca 1989 roku w Słupsku. Swoją karierę rozpoczynała w zespołach Fluktua oraz Sarsa Parilla. Została laureatką wieu konkursów muzycznych. W 2011 roku wzięła udział w drugiej edycji programu "Must be the Music. Tylko muzyka", a w 2013 roku wystąpiła w trzeciej edycji talent show "X Factor". 30 kwietnia 2015 ukazał się jej debiutancki singel "Naucz mnie", który został napisany i skomponowany przez nią samą we współpracy z Tomaszem Konfederakiem (muzyka). Piosenka stała się przebojem i była notowana na szczytach wielu radiowych list przebojów.

Sarsa to nie jedyna gwiazda tegorocznego Jarmarku. Tego samego dnia wystąpi Budka Band, zespół grający hity Budki Suflera. Dzień wcześniej zorganizowany zostanie wieczór disco polo, a gwiazdą będzie zespół Skaner. Tradycyjnie w sobotę odbędzie się Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.