Victoria rozpoczęła rundę rewanżową o mistrzostwo IV ligi

W sobotę 10 lutego UKS-T Victoria Chojna rozpoczęła rundę rewanżową o mistrzostwo IV ligi tenisa stołowego. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu Victoria zmierzyła się z drużyną III KTS Ekonom Koszalinianin zwyciężając drużynę gości 7:3

Victoria w meczu z drużyną z Koszalina wystąpiła w następującym składzie:
  • Olejnik Michał -2pkt.
  • Bałachowski Robert -1,5pkt.
  • Bałachowski Tomasz -1pkt.
  • Kłonowski Karol – 2,5pkt
W drugim wyjazdowym spotkaniu Victoria doznała porażki z wiceliderem rozgrywek drużyną II MSZS Świdwin 7:3. Przy odrobinie szczęścia wynik spotkania mógłby być bardziej korzystny gdyby nie dwa pechowe przegrane pojedynki rozegrane na I stole przez Roberta i Michała. Obaj nasi zawodnicy mieli piłki meczowe w piątym secie, tym bardziej pozostał niedosyt z poniesionych porażek.

Remis był w zasięgu naszej drużyny. Pozostałe pojedynki również były bardzo emocjonujące a o końcowym wyniku decydowały ostatnie piłeczki w poszczególnych setach.

Victoria w meczu ze Świdwinem wystąpiła w następującym składzie:
  • Kłonowski Karol -2pkt.
  • Bałachowski Robert -1pkt.
  • Bałachowski Tomasz
  • Olejnik Michał
Obecnie Victoria w ligowej tabeli zajmuje V miejsce tracąc do lidera z Trzebiatowa 4 pkt., a do wicelidera rozgrywek 2 pkt. Kolejne mecze Victoria rozegra również na wyjeździe 3 marca gdzie będzie podejmowana przez drużyny ze Stargardu.

1. LUKS Fala Trzebiatów (mecze) 11, (pkt) 19:3, (małe pkt) 77:33
2. II MSZS Świdwin (mecze) 11, (pkt) 17:5, (małe pkt) 71:39
3. I STS Dębno (mecze) 11, (pkt) 17:5, (małe pkt) 68:42
4. III KS ATS Stargard (mecze) 11, (pkt) 15:7, (małe pkt) 73:37
5. UKS-T Victoria Chojna (mecze) 11, (pkt) 15:7, (małe pkt) 68:42
6. KTS Kołobrzeg (mecze) 11, (pkt) 10:12, (małe pkt) 49:61
7. III KTS Ekonom Koszalinianin Koszalin (mecze) 11, (pkt) 5:17, (małe pkt) 39:71
8. III UKS Champion Police (mecze) 10, (pkt) 5:15, (małe pkt)35:65
9. II KS ATS Stargard (mecze) 11, (pkt) 3:19, (małe pkt) 38:72
10. UKS Herkules Kamień Pomorski (mecze) 10, (pkt) 2:18, (male pkt) 22:78