Reklama [góra]

Przemysław Kowalczyk zadebiutował w Mieszko MieszkowicePrzemysław Kowalczyk zadebiutował w nowym klubie, będzie piłkarzem Mieszka Mieszkowice. 

Piłkarz jest wychowankiem Celulozy Kostrzyn, w przeszłości grał między innymi w Warcie Słońsk, Victorii Seelow, a także w kilku zespołach z niższych lig jak Walka Czarnów czy Santos Sarbinowo.

Nowy gracz udzielił krótkiego wywiadu na łamach klubowego fan page Mieszko Mieszkowice.

Jestem wychowankiem Celulozy Kostrzyn, gdzie grałem od około 8 roku życia do momentu wyjazdu na studia. Potem z różnymi przerwami (czasami rok, czasami dwa - więcej nie dało się wytrzymać bez piłki) grałem w Warcie Słońsk, w Victorii Seelow, a także w kilku zespołach z niższych lig jak Walka Czarnów czy Santos Sarbinowo.

Od niedawna osiedliłem się Mieszkowicach na stałe z rodziną i chcę grać dla zespołu Mieszka. Mam jednak już swoje lata (dokładnie 31, rocznik 1987), rodzinę i wyższe priorytety niż piłka nożna, dlatego moja frekwencja na pewno nie będzie 100%-owa na meczach, o czym informowałem zarząd i trenera, a co spotkało się z akceptacją, za co dziękuję.

foto/facebook.com/

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.