Reklama [góra]

"Społecznik 2018" w Kole PZW Rurzyca w Chojnie
Koło PZW nr 7 „Rurzyca” w Chojnie zostało w tym roku po raz kolejny zaproszone przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Olgierda Geblewicza do uczestnictwa w „Programie Społecznik 2018”. 


To cenna propozycja finansowego wsparcia oddolnych inicjatyw związanych z rozwojem społeczeństwa obywatelskiego tym większa, że nie ogranicza się do dużych miejscowości naszego województwa. Członkowie Koła PZW Rurzyca zostali przydzieleni do grup, które mają za zadanie opracowanie potrzeb oraz możliwości sfinansowania inicjatyw.

Zarząd Koła nr 7 aktywnie wspiera te prace, sugerując kierunki działań. Jesteśmy obecnie na etapie przygotowywania wniosków do Pana Marszałka o wsparcie, które pomoże urzeczywistnić nasze propozycje.

W pracach naszego Koła kierujemy się zasadą, że nie ważne ile, ważne jak i dla kogo. Mamy więc nadzieję, że nasze propozycje zostaną docenione, a praca członków koła i zaangażowane własne środki finansowe pozwolą na połączenie „przyjemnego z pożytecznym”.

 Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Programie Społecznik 2018, posiadających własne pomysły na rozwój naszej społeczności lokalnej zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Koła nr 7 Rurzyca w Sklepie Wędkarskim York lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: kolo@pzwchojna.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.