Reklama [góra]

Hokejowe rezutaty w lokalnych rozgrywkach


Rozgrywki siódmej i ósmej ligi (czyli A i B klasy) od zawsze przynoszą wiele emocji nie tylko sportowych, w tych ligach dwucyfrowe wyniki raz na jakiś czas to norma. 

W czasie ostatniego weekendu, 12 i 13 maja, odnotowano dwa rezultaty, które szczególnie zasługują na uwagę.

Pierwsze z nich to A klasowe stracie pomiędzy Gryfem Nowielin i Stalą Lipiany, gdy spojrzymy na tabelę. Gryf walczy o utrzymanie a Stal jest liderem, który jedną nogą może już szykować się do awansu. Kibice, którzy pojawili się na trybunach zobaczyli aż piętnaście bramek. Zespół z Lipian rozbił Gryfa aż 2-13.

Na listę strzelców wypisali się 1:1 Sadowski (Gryf) Hubicki(Gryf) 5xTomek Kozioł 2x Michał Kochanowski  2xPiotr Krawczyk 1xHubert Szcześniak 1xPatryk Białkowski 1xPaweł Magryta
1xMariusz Juszczak. Dzięki temu zwycięstwu goście powiększy przewagę w tabeli a klasy nad drugą drużyną Iskrą Banie do 14 punktów. 

W ósmej lidzie, czyli B klasie doszło do pojedynku w ramach 15. kolejki pomiędzy Tywą Swobnica kontra Wicher Steklno również w tym meczu padł niespodziewany i bardzo wysoki wynik. Padło aż 17 goli. Ostatecznie gospodarze ze Swobnicy pokonali rywali 14-3.

Do końca sezon jeszcze ponad miesiąc czy padnie więcej bramek w jednym meczu. Dowiemy się wkrótce.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.