Reklama [góra]

Jest akt oskarżenia dla kobiety w sprawie zabójstwa pod Chojną


Prokuratura Rejonowa w Gryfinie skierowała do Sądu Okręgowego w Szczecinie akt oskarżenia przeciwko kobiecie podejrzanej o dokonanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło dzień przed sylwestrem w niewielkiej miejscowości Czartoryja niedaleko Chojny. 

Kobieta jest podejrzana o to, że w dniu 29 grudnia 2017 roku w mieszkaniu znajdującym się w jednej z miejscowości na terenie gminy Chojna, działając z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia pokrzywdzonego, zadała mu cios nożem w okolice lewej części klatki piersiowej, czym spowodowała ranę kłutą klatki piersiowej oraz obfite krwawienie wewnętrzne, co skutkowało zgonem pokrzywdzonego.

- Z dokonanych ustaleń wynika, ze podejrzana pozostawała w nieformalnym związku z pokrzywdzonym. W dniu 29 grudnia 2017 r. w ich mieszkaniu doszło do sprzeczki pomiędzy nim, a podejrzaną. Podczas kłótni kobieta zachowywała się agresywnie, słownie groziła pokrzywdzonemu, że go zabije, po czym wzięła do ręki nóż i po chwili ugodziła pokrzywdzonego w klatkę piersiową.W wyniku doznanych obrażeń ciała pokrzywdzony zmarł - informuje w komunikacie rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. 

Kobieta nie była w przeszłości karana, jej ofiarą był mieszkaniec gminy Cedynia.

Podejrzana została zatrzymana przez funkcjonariuszy Policji, a następnie na wniosek prokuratora tymczasowo aresztowana. Ten środek zapobiegawczy stosowany był również w dniu kierowania aktu oskarżenia do Sądu.

Czytaj również: 
Jedna osoba zatrzymana w związku z morderstwem pod Chojną

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.