Odra Chojna przegrała zaległe spotkanie ligowe

W środę 16 maja zostało rozegranie zaległe spotkanie wojewódzkiej okręgówki w którym Odra Chojna zmierzyła się z Białymi Sądów.

Mecz zakończył się wynikiem 0-1 dla gości a jedyna bramka padła już w piątej minucie gry. Pod koniec pierwszej połowy biało - zieloni nie wykorzystali szansy na remis i zmarnowali rzut karny.

Podopieczni Grzegorza Michasiuka zagrali w składzie: Andrzejewski Dominik - Kusiak Piotr, Ogonowski, Kusiak Konrad, Głowacki, Madera, Zatorski, Andrzejewski Paweł, Piątek (46' Flis Bartosz), Pożyczka, Tkaczuk.

Po 25. kolejkach zespół z Chojny zajmuję szóste miejsce. W najbliższą sobotę Odra na wyjeździe zagra z Iskrą Golczewo.

Orzeł Trzcińsko Zdrój występujące w regionalnej okręgówki spotykała się w meczu wyjazdowym z Klon Krzęcin, uległ rywalowi 5-2. W kolejnym meczu ich przeciwnikiem będzie Polonia Giżyn.