Reklama [góra]

Pod wpływem alkoholu prowadzili pojazdy


Podczas minionego weekendu policjanci ujawnili trzech nietrzeźwych kierujących, ta niechlubna statystyka może się powiększyć, ponieważ funkcjonariusze prowadzą czynności w sprawie wypadku do którego doszło minionej nocy niedaleko Widuchowej. 

W sobotę w Gryfinie kobieta prowadziła pojazd marki Volvo będąc pod wpływem alkoholu, zanim  się zatrzymała zniszczyła kilka znaków drogowych. O tym zdarzeniu pisaliśmy w artykule Wjechała w wysepkę i "skosiła" kilka znaków - była pod wpływem alkoholu.

Dzień później, w niedzielę po godz. 11:00 w Klępiczu patrol ruchu drogowego ujawnił podczas kontroli, że kierujący rowerem 54-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego znajdował się pod wpływem alkoholu, badanie wykazało około jednego promila.

Godzinę później na drodze wojewódzkiej nr 120 w Wełtyniu patrol ruchu drogowego zatrzymał 61-letniego mężczyznę,który kierował autem marki Fiat, badanie alkomatem wykazało około promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do poważnego zdarzenia doszło minionej nocy z soboty na niedzielę, na DK31 dachował samochód osobowy, jedna osoba z poważnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala, była od niej wyczuwalna woń alkoholu. Policjanci ustalają czy to on prowadził pojazd. O zdarzeniu pisaliśmy w artykule Dachowanie na DK31, kompletnie zniszczone auto, jedna osoba z poważnymi obrażeniami.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.