Reklama [góra]

Wygrał wyścig dzięki pomocy kolegi, KM Chojna na zawodach w Rosówku


Aż 26 zawodników Klubu Motorowego Chojna wystartowało w III rundzie Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Rosówku. W klasyfikacji klubowej nasz klub zajął 2. miejsce. Podczas pierwszego wyścigu klasy MX 2C w motocyklu Lubomira Sobola od uderzenia kamieniem został uszkodzony przewód hamulcowy, z kłopotu wyratował go kolega z Szymon Dąbrowski z klubu Pro Racing Team, który pożyczył przewód ze swojego motocykla i sam zrezygnował z wyścigu aby umożliwić jazdę po zwycięstwo naszemu zawodnikowi. Lubo wykorzystał tą szansę i wygrał ten wyścig z prawie 15 sekundową przewagą nad drugim zawodnikiem, wygrywając zawody.

Miejsca zajęte przez zawodników Klubu Motorowego Chojna: klasa MX 85 Kacper Chrostowski 1 miejsce, Jakub Szymański - 6, klasa MX Junior Paweł Zarzecki - 10 miejsce, Mikołaj Strychanin - 12, Jakub Łotowski - 13, Jakub Wysoczański - 15, klasa MX Kobiet Sabine Guttner - 7 miejsce, klasa MX 2 Lubomir Sobol - 1 miejsce, Paweł Stachera - 4, Łukasz Sikorski - 27, Kamik Zubrzycki - - 28, Grzegorz Ratajczak - 29, klasa MX 1 Chris Seiffert - 4 miejsce, Paweł Adamczyk - 10, Krzysztof Perużyński - 18, Krzysztof Lichota - 22, Rafał Trzciński 24, klasa MX Masters Dawid Orzechowski - 10 miejsce, Janusz Puhlmann 18, Andre Seiffert 23, Wiesław Rataj - 25, klasa MX Quad Kamil Wolicki - 4 miejsce, Andrzej Cymbalista 5, Tomasz Kosiński - 12, Jacek Woźniak - 15, Mateusz Barczyk - 20. 

Po trzech rundach KM Chojna zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji klubowej.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.