Reklama [góra]

Zagraniczna gwiazda wystąpi na Dniach Chojny 2018! [video]


Centrum Kultury w Chojnie powoli ujawnia kolejne gwiazdy zbliżających się dni miasta, na scenie oprócz takich artystów jak Grzegorz Hyży, Bayera czy Freaky Boys wystąpi również zespół z zagranicy - niemiecki The Edge of Reason.

Dni Chojny odbędą się w tym roku 8 i 9 czerwca. W pierwszy dzień będzie można między innymi posłuchać koncertów zespołu Olej i Grzegorz Hyżego. Z kolei w sobotę scenę zdominują zespoły disco polo.

The Edge of Reason 

Zespół pochodzi z Niemiec z miejscowości Regensburga. Dynamiczna kombinacja brutalnych okrzyków nadaje zespołowi odpowiedniego i wyjątkowego chyba charakteru. Debiutancki album "Broken But Not Torn" został wydany w Johannes Wenisch (room4studios). Teksty dotyczą głównie problemów psychologicznych, walki z rzeczywistością i nienasyconego pragnienia ich zmiany.

Zespół wystąpi 8 czerwca (piątek) o godzinie 17.00Dni Chojny odbędą się w weekend 8 i 9 czerwca 2018 roku pod nazwą "Polsko-Niemiecki Festyn Rekreacyjny - Chojna 2018". Tematem przewodnim będzie mundial. Na scenie zaprezentują się m.in.: zespół Olej, Grzegoż Hyży, Freaky Boys, Bayera oraz Boomcyk. Wydarzenie poprowadzi Przemysław Kaweński.Dni Chojny jednak bez Pazury?

Jak się okazało, podczas tegorocznych dni Chojny na scenie zabraknie Cezarego Pazury, który z powodów prywatnych musiał odmówić występu. O jego udziale na tegorocznym festynie pisaliśmy w artykule: Wracają Dni Chojny! Tegoroczny festyn z udziałem gwiazd.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.