Reklama [góra]

Dni Chojny – podsumowanie Chojeńskiej Gali Disco Polo [video]


Po raz pierwszy na placu Konstytucji 3 Maja odbyła się Chojeńska Gala Disco Polo. Na scenie gościliśmy takie zespoły jak Freaky Boys, Bayera, Big Sexy oraz Boomcyk.

Chojeńska Gala Disco Polo zrealizowano w ramach Polsko-Niemieckiego Festynu Rekreacyjnego 2018. Wydarzenie to odbyło się 9 czerwca.

Olej i Hyży

Dzień przed galą (tj. 8 czerwca w piątek) o godz. 20:00 na scenie pojawił się Olej. Zespół zaprezentował autorskie utwory, które z pewnością powoli podbijają serca słuchaczy. Chwilę po godz. 21:00 publika zaczęła bawić się przy muzyce Grzegorza Hyżego. Jego niesamowity koncert zgromadził tłumy na tegorocznych Dniach Chojny.

I Chojeńska Gala Disco Polo

Organizatorzy święta miasta na drugi dzień przygotowali pierwszą Chojeńską Galę Muzyki Disco Polo. Na scenie zaprezentował się m.in. zespół Freaky Boys, który znany jest przede wszystkim z utworu „Do Białego Rana”. Na oficjalnym kanale na YouTube utwór ten ma ponad 44 mln wyświetleń. Po godz. 21.00 na scenie zaprezentowała się formacja Bayera. Znana jest przede wszystkim z takich utworów jak „Bez Ciebie nie mogę żyć”, „Ta szalona dziewczyna” oraz „Zakochany chłopak”. Po nich grupa Big Sexy z Dębna oraz Boomcyk. Zwieńczeniem tego dnia była zabawa do białego rana, którą prowadził DJ Paul Sleeven.Dni miasta w Chojnie, a więc także pierwszą Chojeńską Galę Disco Polo, poprowadził Przemysław Kaweński. Bloger na swoim facebooku opublikował wiadomość, którą nadesłała mu jedna z uczestniczek wydarzenia. – Nawet nie wiecie, jak miło się na serduchu robi, gdy kilka minut po moim podziękowaniu ze sceny dostaje taką wiadomość.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.