Reklama [góra]

Dzień Dziecka w Kole PZW nr 7 "Rurzyca" w Chojnie


W niedzielę 3 czerwca na jeziorku "Karasie" w Chojnie odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

Na zaproszenie organizatora tej cyklicznej imprezy z okazji Dnia Dziecka, którym było Koło Wędkarskie PZW nr 7 "Rurzyca" w Chojnie odpowiedziało ponad 50 zawodniczek i zawodników. Pierwsi zawodnicy zaczęli się pojawiać na łowisku już po godzinie 7.00, oni już rozpoczęli przygotowywania do zawodów.

Po sprawdzeniu obecności zawodników, młodych wędkarzy przywitał w imieniu Zarządu Koła sędzia główny Piotr Nosul. Odprawa, a w niej życzenia dużej ryby, omówienie zasad i warunków wędkowania oraz omówienie zasad bezpieczeństwa nad wodą. Sami zawodnicy przegłosowali, że zawody będą trwały 2 godziny. Losowanie stanowisk, słodki poczęstunek i zawodnicy udali się na wyznaczone miejsca.

Łowienie trwało do godz.11.00, a do siatek trafiały głównie karasie, płotki i okonie. Do stanowiska sędziowskiego zaczęli się zgłaszać zawodnicy ze swoimi zdobyczami. Po zważeniu wszystkich ryb komisja sędziowska podała wyniki i zostały wręczone puchary dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych:

Kadeci młodsi:
1. Jeremicz Magda
2. Kubiak Kajetan
3. Pasek Martyna

Kadeci:
1. Węclewski Robert
2. Szpilski Kacper
3. Zmudziński Kamil

Juniorzy:
1. Rydz Marzena
2. Litra Piotr

Puchar za Największą Rybę: Kubiak Kajetan .Specjalny puchar za Najmniejszą Rybę: Wróblewski Brajan. Jednocześnie wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem, medalem pamiątkowym i nagrodami rzeczowymi. Wszyscy zostali poczęstowani kiełbaskami z grilla.

Dziękujemy rodzicom i opiekunom za umożliwienie startu dzieciom i opiekę podczas przebywania nad wodą.Zarząd PZW "Rurzyca" w Chojnie składa podziękowanie instytucjom, firmom i osobom prywatnym za wsparcie, dzięki któremu można było zorganizować tak wspaniałą imprezę na świeżym powietrzu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.