Reklama [góra]

III Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Kultura i Sztuka 2018"


W Zielonym Zakątku za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Moryniu, 19 czerwca br., odbył się wernisaż prac dzieci i młodzieży z koła plastycznego „Radosne Rococo”, „Akwarele Bis”, pracowni rysunku „Poszukiwacze sztuki” oraz koła szachowego „Skoczki”. Na scenie muzycznej zaprezentowali się wokaliści i zespoły z MOK w Moryniu. Podczas III przeglądu twórczości dziecięcej i młodzieżowej pn. „Kultura i sztuka” pojawili się młodzi artyści wraz ze swoimi rodzinami, zaproszeni goście, wśród nich przewodniczący Rady Miejskiej w Moryniu Jerzy Domaradzki, nauczyciele Zespołu Szkół w Moryniu, przedstawiciele Klubu Dorosłego Człowieka, a także Klubu Seniora. 

Wernisaż prezentował dorobek uczestników zajęć plastycznych, rysunkowych, szachowych prowadzonych przez instruktorki Beatę Dziedzic-Szewczyk i Barbarę Sobolewską. Zwiedzający mogli podziwiać prace wykonane różnymi technikami i o wielowątkowej, zróżnicowanej tematyce. Na scenie wystąpili laureaci konkursów wokalnych oraz początkujący muzycy pod kierunkiem instr. Ewy Kwiecień. W podziękowaniu za całoroczną pracę i udział w konkursach, młodym artystom w/w zajęć oraz uczestnikom zajęć rękodzielniczych pod kier. Agaty Kagan wręczono dyplomy i pamiątkowe, drewniane medale (łącznie ponad setce dzieci
i młodzieży). 

Za to wyjątkowe popołudnie składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, gościom oraz osobom, które pomogły w przygotowaniu wydarzenia. 

Marta Cacek 
Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.