Reklama [góra]Jubileuszowa edycja "Ortograficznych Potyczek z dysleksją" [foto]


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gryfinie filia w Chojnie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnie już po raz piąty zorganizowały konkurs ortograficzny dla uczniów z problemami dyslektycznymi.

To dla nich duże wyzwanie, ponieważ trzeba stanąć w szranki nie tylko z ortografią, ale i z dysleksją.Zaproponowane przez organizatorów zadania mają na celu sprawdzenie wiedzy i umiejętności, a także rozwijanie samowiedzy, budowanie pozytywnej samooceny oraz wewnętrznej motywacji do nauki.

Najlepszy wynik osiągnął Wojciech Grzegorzewski z SP Chojna nr 1 (op. E. Stryczek), za nim uplasowali się Michał Śliwka i Kacper Koszuliński – obaj z SP Chojna nr 2 (op. J. Czarnota). Jurorzy wyróżnili także Aleksandrę Bigus z SP Trzcińsko-Zdrój (op. K. Szemiot) oraz Jakuba Andrzejczyka z SP Chojna nr 1.

Organizatorzy serdecznie dziękują fundatorom konkursu: p. Leszkowi Siatce – Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne POMOT i Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe PROGRES (I nagroda – 500,00zł, II nagroda – 300,00zł), p. Andrzejowi Śmiśniewiczowi – Biuro Rachunkowe ANGRAS (III nagroda – 200,00zł), p. Adzie Józefczyk – Kancelaria Notarialna (upominki dla uczestników konkursu), Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnie (książki dla zwycięzców i wyróżnionych) oraz p. Piotrowi Kowalowi – Instalatorstwo Elektryczne (słodki poczęstunek).Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.