Reklama [góra]

Nierdzewni idą po władzę, czyli zapraszamy na jubileusz Teatru Uhuru


Ci, którzy jeszcze nie widzieli przedstawienia, mają okazję zobaczyć je w najbliższy piątek na scenie GDK na ul. Szczecińskiej 17 o godz. 16:00 podczas jubileuszu Teatru Uhuru.

Premierowy spektakl Teatru Eliksir pokazany podczas majowej II Gryfińskiej Senioriady Artystycznej 2018 na scenie Gryfińskiego Domu Kultury spotkał się z owacyjnym przyjęciem.

„Spotkanie po latach” to kolejne przestawienie Teatru Eliksir. Ta stworzona na bazie własnych improwizacji komedia pełna jest aluzji o osobistych doświadczeń aktorów. Jest w niej także wiele odniesień i aluzji do współczesności – w tym do naszej polskiej rzeczywistości, postrzeganej głównie z punku widzenia seniora-emeryta. Spotkanie po czterdziestu latach byłych koleżanek i kolegów z „ławy szkolnej” w restauracji Wróbel przeradza się za sprawą „walizki pełnej kasy” w wiec przedwyborczy, na którym powstaje partia „Nierdzewni”, a poszczególni uczestnicy zaczynają przygotowywać się do objęcia władzy w kraju. A jak się historia ta zakończy, dowiedzą się Państwo sami, oglądając spektakl i bawiąc się z Eliksirem.

Serdecznie zapraszamy!


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.