Reklama [góra]

Psijaciele zapraszają na "Rodzinny Piknik z Psem"Chojeńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Psijaciele” serdecznie zaprasza na I Rodzinny Piknik z Psem, który odbędzie się 1 lipca na terenie byłego lotniska wojskowego w Chojnie. Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godz. 12:00. Pośród atrakcji znajdą się off-road Bieg na cztery łapy i wystawa psa nierasowego.

Przedsięwzięcie ma charakter otwarty, bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy miłośników zwierząt z całego regionu – dzieci, młodzież, osoby dorosłe i całe rodziny. Spędźmy ten czas razem! Podczas pikniku odbędzie się zbiórka darów dla zwierzaków znajdujących się pod opieką Chojeńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Psijaciele” oraz zbiórka pieniędzy na wyposażenie Rancza przed zimą w ocieplone kojce oraz budy.

Jest to pierwsze i jedyne w okolicy wydarzenie z okazji Międzynarodowego Dnia Psa o sportowo-rekreacyjnym charakterze. W ciągu całego dnia zaplanowane są liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Targi prozwierzęce (m.in. liczne stoiska z akcesoriami dla psów i kotów, produkty niedostępne lokalnie), wystawa psa nierasowego, off-road „Bieg na cztery łapy”, liczne pokazy i prezentacje.

Celem tego wydarzenia jest promowanie działań prowadzonych przez stowarzyszenie, a także otwieranie się oraz poznawanie nowych produktów i usług. Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych dla Państwa licznych atrakcjach – gwarantujemy doskonałą zabawę i fantastyczne nagrody!

PROGRAM:


  • Godz. 12.00 – oficjalne otwarcie I edycji Chojeńskiego Off-roadu Rodzinnego „Bieg na cztery łapy” i powitanie uczestników;
  • Godz. 12.15 – rejestracja uczestników;
  • Godz. 13.00 – rozpoczęcie wystawy psa nierasowego wraz z konkursem młodego prezentera;
  • Godz. 14.30 – rozpoczęcie off-roadu rodzinnego z psem;
  • Godz. 17.30 – zakończenie off-roadu rodzinnego z psem;
  • Godz. 18.00 – ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród uczestnikom biegu;
  • Godz. 19.00 – oficjalne zakończenie I edycji Chojeńskiego Off-roadu Rodzinnego „Bieg na cztery łapy”.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.