Reklama [góra]

Boomcyk i „Prywatka u Janusza”. Czy okaże się wielkim przebojem? [video]


Jeszcze miesiąc temu Boomcyk w rozmowie z naszym reporterem zapowiadał wystartowanie nagrań do najnowszego utworu Prywatka u Janusza. Dzisiaj jego fani wreszcie mogą cieszyć się nowym klipem.

– Planujemy produkcję „Prywatki u Janusza” – mówił Boomcyk w rozmowie z naszym reporterem Przemysławem Kaweńskim. – Sama produkcja oczywiście bardzo z humorem. Nie da się ukryć, że będzie bardzo wesoło – dodał. Dzisiaj, czyli 20 lipca, miała miejsce premiera jego najnowszego wideo.


o teledysku

Wyjątkowa „Prywatka u Janusza” zespołu Boomcyk doczekała się wizualizacji. Dyrygowana przez sprytnego, młodego reżysera Dawida Andrusewicza dziś prezentuje się państwu w pełnej okazałości. Słychać ją, a nawet widać! „Prywatka u Janusza” to nowy utwór utrzymany w nurcie disco-polo i dance, który fani zespołu Boomcyk mogli usłyszeć na ostatnich koncertach plenerowych. Teledysk do tego energicznego kawałka naładowany jest dużą dawką humoru i idealnie oddaje ducha domówek z lat 80-tych i 90-tych. Szampańska zabawa, wódeczka i śledzik, rozmowy o polityce oraz tańce do rana – czy można lepiej? Nigdy w życiu! Czas cofnąć się w czasie i podejrzeć prywatkę. Somsiad już tupie nóżką – nie bądź gorszy! Sprawdź nową produkcję zespołu Boomcyk! 

o zespole

Zespół Boomcyk powstał w 2015 roku i zadebiutował singlem „Dziewczyno z Konsumu”. Dzięki niemu grupa szybko zyskała wielką sympatię fanów muzyki disco-polo i dance. Kolejne produkcje, takie jak „Dobry balet”, „Jeszcze jeden taki dzień” czy „Daj mi swe usta”, podbijają polskie sceny muzyczne, a ich odbiór zwiększa emisja teledysków na telewizyjnych kanałach muzycznych. Obecnie zespół posiada 8 własnych utworów i 4 teledyski. Skład formacji Boomcyk tworzy wokalista i lider Kamil „Boomcyk” Kokot, perkusista i człowiek-humor Piotr, DJ i showman Matt Dee oraz dwie tancerki zespołu Exotic Girls. Nad całością pracy zespołu czuwa utalentowany manager Michał Miarka. Więcej informacji o zespole i zaplanowanych koncertach na stronie boomcyk.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.