Reklama [góra]

Wycieczka kajakowa z Gartz – ruszyły zapisy!


W niedzielę 29 lipca 2018 r. wyruszy trzecia już w tym roku kajakowa wycieczka po Międzyodrzu. Każdy, kto chciałby popłynąć, może się zapisać.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem czerwcową wyprawą, ponownie wystartujemy w niemieckim Gartz i spłyniemy do Gryfina. Chętne osoby zobaczą stare budowle hydrotechniczne (śluzy żeglugowe, śluzy gospodarcze, jedyny na Międzyodrzu przepust dwudziałowy, stacja pomp), przepiękne wąskie kanaliki, główne niegdyś koryto Odry zwane obecnie Starą Regalicą. Oprócz tego wodna flora i fauna. Wycieczka jest długa, ale warta wysiłku.

Zapisy odbywają się w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie pod numerem telefonu 91 852 31 83 lub osobiście (Centrum mieści się na Nabrzeżu Miejskim, ul. Nadodrzańska 1) w dni powszednie w godzinach 9:00-17:00. Trasa została zaplanowana na ok. 16 km, czas trwania ok. 4-5 godzin, cena za kajak 60 zł (30 zł osoba). W cenę wliczone jest wypożyczenie sprzętu z wyposażeniem (miejsce w 2-osobowym kajaku, wiosło, kamizelka asekuracyjna), opieka wykwalifikowanego ratownika wodnego, przewodnik, transport uczestników i kajaków do Gartz.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.