Reklama [góra]

XLIX sesja Rady Miejskiej w Gryfinie za nami [foto]


W czwartek  26 lipca odbyła się XLIX sesja Rady Miejskiej w Gryfinie. 


Na początku sesji Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w imieniu całej rady podziękowali dotychczasowemu sołtysowi Starych Brynek Józefowi Stosio, i powitali na tym stanowisku Wandę Kozłowską.

Podczas sesji radni uchwalili nazwanie ronda w Gardnie rondem „Stulecia Odzyskania Niepodległości”. Przyjęto również regulamin określający wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania niektórych składników wynagrodzenia nauczycielom zatrudnionym w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Gryfino. 

Radni uchwalili także m.in. zawarcie Porozumienia w celu umożliwienia korzystania z usług Środowiskowego Domu Samopomocy w Gryfinie przez mieszkańców Gminy Widuchowa oraz tygodniowy obowiązkowy wymiar godzin zajęć nauczycieli zatrudnionych na stanowiskach pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych czy doradców zawodowych zatrudnionych w szkołach i przedszkolach Gminy Gryfino.

Do zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego 2019 desygnowano radnych: Marcina Parę, Łukasza Kamińskiego oraz Zbigniewa Kozakiewicza.Gryfino.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.