Reklama [góra]

Za nami Święto Mieszkowic 2018 [foto]W sobotę 30 czerwca odbyło się Święto Mieszkowic. Był to czas zabawy dla całych rodzin  każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz tego na scenie zaprezentowali się wykonawcy muzyki disco polo.

Już od godz. 15:00 można było oglądać wystawy i stoiska promocyjne jednostek gminnych oraz stowarzyszeń. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Goszkowa przedstawili w sposób graficzny historię miasta i pamiętny dla Polaków rok 1918, natomiast Stowarzyszenie Koło Gospodyń „Razem” z Troszyna zaprosiło do wspólnej degustacji tradycyjnych potraw.

Również najmłodsi mogli liczyć na liczne atrakcje – czekały na nich dmuchane zamki, liczne gry i zabawy, a także przedstawienie przygotowane przez Teatr Krak-Art.

Część muzyczną Święta Mieszkowic rozpoczęły występy dzieci i młodzieży, zaś później w miły, biesiadny nastrój wprowadziły publiczność zespoły Dobrawa i Sami Swoi. Zespołom przewodził Zbigniew Ciszek.

Niedługo po godz. 18:30 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie imprezy, kiedy to wszystkich przybyłych przywitał burmistrz Mieszkowic, Andrzej Salwa. Wręczono nagrody zasłużonym mieszkańcom gminy, w tym zespołowi Sami Swoi oraz sportowcom.

O godzinie 19 wystartował blok koncertowy. Publika bawiła się w rytmie muzyki disco polo – zaprezentowała się grupa The Coolers oraz wokalistka Etna, lecz wieczór należał do zespołu Classic. Ta legendarna formacja zgromadziła pod sceną rzeszę fanów. Impreza trwała niemal do samego rana, gdyż jeszcze długo po północy rozbrzmiewały melodie „Dyskoteki pod gwiazdami”.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.