Reklama [góra]

Zapraszają na wspólne zdjęcie. Mogą wygrać sprzęt do ratowania życia


Ochotnicza Straż Pożarna z Morynia bierze udział w konkursie i ma okazję wygrać terapeutyczny AED Philips FRx w walizce PELI 1200 o wartości prawie 8000 zł. Zasady są bardzo proste, jednak my musimy im pomóc.

– Łączymy zabawę z edukacją i poszerzaniem świadomości o defibrylacji! Dlaczego? Bo możemy i chcemy! – piszą organizatorzy konkursu na głównej stronie wydarzenia.

– Jeżeli naszej jednostce, dzięki państwa pomocy, uda się wejść w posiadanie takiego urządzenia, to bezpieczeństwo na terenie gminy Moryń wzrośnie, szczególnie w okresie letnim, kiedy do Morynia przyjeżdża bardzo dużo turystów – mówi nam Hubert Krysiak. – Dla nas też stanowi to wyzwanie, aby osoby przebywające na terenie naszej gminy czuły się bezpieczne. Nasza jednostka posiada już taki sprzęt, dlatego po ewentualnej wygranej jedno z urządzeń przekażemy do użytku publicznego na teren plaży w okresie letnim, a na pozostały okres sprzęt ten będzie dostępny przy urzędzie miejskim – dodaje.

Pomóżmy im wygrać

Co zatem należy zrobić? Zabawa polega na zrobieniu zdjęcia z perspektywy lotu ptaka. Wspólnie będziemy musieli utworzyć napis AED <serce> MAX. Wygra napis, który będzie ułożony z jak największej liczby osób.


Napis tworzyć będziemy jutro (tj. sobota 20 lipca) przed sceną główną podczas Jarmarku Moryńskiego, zaraz po pokazie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej (czyli ok. godz. 19.20).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.