Reklama [góra]

Zniszczyli ławkę, zasadzenia, ogrodzenie, a nawet tablicę... [foto]


Wandale zniszczyli nowo posadzone drzewka, ławkę, ogrodzenie i metalową tablicę na placu zabaw przy jednym z osiedli w Cedyni.

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach, a sprawa została zgłoszona na policję. Chuligański wybryk doczekał się komentarza na oficjalnym profilu Miasta i Gminy Cedynia w portalu społecznościowym Facebook. Brzmi on następująco:

Jest nam przykro, nie jako pracownikom Urzędu. Jest nam przykro jako mieszkańcom gminy Cedynia, że mają miejsce takie sytuacje. Dążymy do tego, aby nasza gmina była piękna, żeby dobrze czuli się w niej zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Trudno pomyśleć, że komuś zależy na odwrotnych skutkach działania. Nie możemy pozostać obojętni na takie akty wandalizmu i sprawa zostanie zgłoszona na policję, aby sprawca poniósł konsekwencje swoich czynów.

Tyle się słyszy o tym, że kasztany na alejce usychają, że schną również nowo posadzone drzewka w obrębie Sójczego Wzgórza czy ścieżki rowerowej do Radostowa, mimo tego, że są systematycznie podlewane. Zamiast z dobrego serca pomóc, by rośliny zostały podlane, ktoś celowo je niszczy.

Jest nam bardzo przykro.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.