Reklama [góra]

After Party gwiazdą Święta Plonów w Kołbaczu [video] [program]W tym roku Święto Plonów (odbędzie się przy ulicy Warcisława w Kołbaczu.  Wydarzenie będzie miało  miejsce  w sobotę 1 września .

- Zapraszam serdecznie do Kołbacza na największe dożynki gminne w powiecie gryfińskim. Razem podziękujmy rolnikom za ich ciężką pracę. Nie zabraknie przy tym konkursów, niespodzianek i wspólnej zabawy. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół After Party - zapewnia wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Święto Plonów rozpoczniemy o godzinie 14.00 od mszy świętej w kościele p.w Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kołbaczu, w intencji rolników i w podziękowaniu za tegoroczne plony.

Po mszy korowód z wieńcami dożynkowymi poprowadzi renomowany zespół folklorystyczny Pyrzyczanie.O godzinie 15.00 uroczyście otworzymy Święto Plonów w Kołbaczu.

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie zespół disco-polo AFTER PARTY, czyli twórcy takiego hitu jak "Ona lubi pomarańcze", który w popularnym serwisie muzycznym ma ponad 43 miliony wyświetleń.

Pozostałe ich utwory w popularnych serwisach społecznościowych osiągają miliony wyświetleń. Obok nich wystąpią inni znani artyści disco-polo: CORD z Polic, Mr Sebii znany widzom Polo TV oraz pochodzący z Kołbacza Blue-Box.

Tuż przed blokiem koncertowym naszą publiczność rozgrzeją pokazy tańca. Na początek 15 minutowa rozgrzewka z zumba fitness, prowadzona przez instruktorkę Martę Nowak ze Stargardu, a później zobaczymy rytmiczne, kolorowe i akrobatyczne pokazy tańca wykonane przez najmłodszych, pod czujnym okiem instruktorów ze szkoły tańca Hipnosic Power z Gryfina oraz Shock Dance ze Szczecina.

Dla uczestników przygotowano liczne atrakcje i konkursy z nagrodami
  • na Najładniejszy wieniec dożynkowy,
  • na Najciekawszą aranżację stoiska wystawienniczego,
  • Staroczarnowskie specjały,
  • oraz Cała gmina w kwiatach - edycja 2018.
Na finał dożynek, po godzinie 23.00 niebo nad Kołbaczem rozbłyśnie podczas pokazu sztucznych ogni.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.