Reklama [góra]

Billboardy, filmy, ulotki, plakaty, banery – kompleksowa oferta drukarni dla kandydatów w wyborach samorządowych


Wybory Samorządowe 2018 coraz bliżej. W chojna24.pl od kilku lat kompleksowo zajmujemy się reklamą i drukiem. Naszym atutem jest to, że większość rzeczy wykonujemy na miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Jesteśmy właścicielem marki szybkidruk24.pl. Jako jedyni w powiecie gryfińskim tworzymy również profesjonalną telewizję internetową. 

Kompleksowa obsługa kampanii wyborczej

Zaprojektujemy i wydrukujemy:
  • ulotki, 
  • broszury, 
  • plakaty, 
  • kalendarze, 
  • foldery
  • banery. 
Oferujemy konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Ulotki drukujemy już w 48h!

Nowoczesna kampania wyborcza w internecie

Oferujemy możliwość przygotowania kampanii w internecie  tworzenie stron internetowych, profili w portalach społecznościowych (również ich prowadzenie), przygotowanie grafik i materiałów wideo. Zapraszamy również do reklamy w portalu chojna24.pl  największym i najpopularniejszym portalu regionalnym w powiecie gryfińskim. 

Nagrania możemy wykonać w naszym studiu np. przy pomocy green screena (dzięki któremu w tle możemy umieścić dowolny obraz) lub w miejscu wybranym przez klienta. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym i filmowym. Zajmujemy się również montażem materiału. 

Gadżety to dobra reklama

Wykonujemy nadruki na odzieży (koszulki, bluzy, koszule itp.) oraz gadżety reklamowe. Od ręki jesteśmy w stanie wykonać blisko 50 różnych gadżetów! 

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30 (ul. Bałtycka 14, Chojna  obok Platana). Możesz również do nas napisać na adres: kontakt@szybkidruk24.pl. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.