Reklama [góra]

Ela Zapendowska jurorem XVII edycji Festiwalu Piosenki Angielskiej EYE [video]


Festiwal Piosenki Angielskiej EYE w Widuchowej to niewątpliwie jedno z największych corocznych wydarzeń w naszym regionie. Sprowadza nie tylko ogromne talenty z Polski, ale również wielkie nazwiska, która zasiadają w jury.

– Niekwestionowany autorytet w zakresie śpiewu, juror wielu telewizyjnych programów muzycznych –czytamy na oficjalnej stronie organizatora festiwalu. Elżbieta Zapendowska jest polskim krytykiem muzycznym, specjalistką od emisji głosu, a także osobowością telewizyjną.

Organizatorzy wydarzenia zapowiadają małe zmiany w formule. – W tym roku nie będzie gościa muzycznego. W jury zasiądzie autorytet muzyczny – mówi nam Paweł Wróbel.  Dodatkowym punktem tegorocznego wydarzenia będą warsztaty, które odbędą się z naszym specjalnym gościem następnego dnia. Zwieńczeniem tego będzie natomiast koncert finałowy – dodaje. Nasuwa się zatem teraz pytanie, czy tak zmieniona formuła zagości w Widuchowej na dłużej?


Regulamin oraz więcej informacji na temat warsztatów już wkrótce. Pojawią się one również na naszym portalu.

Festiwal Piosenki Angielskiej EYE 2017

W zeszłorocznej edycji festiwalu nasze kamery towarzyszyły uczestnikom festiwalu od początku do końca wydarzenia. Tym samym nasz reporter Przemysław Kaweński sprawdził, czego lub kogo boją się uczestnicy, jakie jest uczucie być pierwszą spośród występujących czy też co najbardziej spodobało się zeszłorocznemu gościowi, czyli Joannie Ewie Zawłockiej.

– To jest dopiero XVI edycja, a ja już czekam na XX – mówi nam organizator Paweł Wróbel.  Tutaj zbierają się dzieciaki z całej Polski. Na dzisiejszym festiwalu jest uczestnik, który pochodzi z Krakowa. W tamtym roku się zjawił i nie dostał nic, i byłem pewny, że w tym roku się nie zjawi, jednak zgłosił się jako pierwszy – dodaje.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.