Reklama [góra]

Kolejna edycja konkursu „Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu”


Przed nami 13. już edycja konkursu pod tytułem „Nagroda Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu”. Laureatów poznamy podczas uroczystej sesji Rady Powiatu w Gryfinie w listopadzie.


Powiat zaprasza do zgłaszania kandydatów, którzy w okresie od 1 września ubiegłego roku do końca sierpnia br. poprzez swoją aktywność oraz osiągnięcia wspierali i przyczynili się do szeroko rozumianego rozwoju, jak też promocji powiatu gryfińskiego w kraju i poza jego granicami. 

Wnioski można składać do 30 września 2018 r. Zgodnie z nowymi, przyjętymi w ubiegłym roku zasadami, nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Kultura, Sport, Pro Publico Bono oraz przedsiębiorca roku.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody wystąpić mogą: organizacje pozarządowe, instytucje, przedsiębiorstwa, laureatów nagrody z poprzednich edycji oraz osoby fizyczne (w grupie liczącej co najmniej 10 osób).

Wyboru nominowanych do nagrody i laureatów dokona kapituła powołana przez Zarząd Powiatu. Przy ocenie wniosków pod uwagę będą brane takie kryteria jak: wpływ działalności na promocję i rozwój powiatu, innowacyjność i cykliczność działania oraz ranga osiągnięć.

Nagroda ma charakter rzeczowo-finansowy. Laureaci poszczególnych kategorii oprócz statuetki bociana i okolicznościowego dyplomu otrzymają kwotę 3 000 zł.

Więcej informacji na stronie gryfino.powiat.pl.

foto/archwium

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.