Reklama [góra]

Znamy gwiazdy Dni Dębna 2018 [video] [program]Wielkimi krokami zbliżają się Dni Dębna 2018. Dębnowski Ośrodek Kultury poinformował o zaproszonych na święto miasta gwiazdach.

Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia. Tym razem organizatorzy stawiają na różne gatunki muzyczne oraz gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

W piątek na scenie zaprezentuje się Czadoman. Artysta disco polo znany jest z takich piosenek jak „Ruda tańczy jak szalona” czy „Chodź na kolana”. Jego muzyczne hity w serwisie YouTube. osiągnęły kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Koncert zaplanowano na godzinę 21:00.


W sobotę dla publiczności zagrają Maryla Rodowicz oraz Halina Frąckowiak. Jako pierwsza, bo o godz. 19:00, pojawi się Frąckowiak. Artystka jest autorką wielu tekstów. Na swoim muzycznym koncie ma m.in. „Papierowy Księżyc”.


Punktualnie o godz. 21:00 wystąpi Maryla Rodowicz, która uważana jest za królową polskie muzyki rozrywkowej. Jej utwory Niech Żyje BalAle to już było” i Małgośka zna z pewnością każdy z nas.Zobacz plakat 
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.