Reklama [góra]

Kandydaci na radnych w gminie Cedynia [oficjalna lista]


W gminie Cedynia dwa komitety wyborcze zarejestrowały łącznie 30 kandydatów do Rady Miejskiej.


O fotel burmistrza powalczy dwóch kandydatów: obecna burmistrz Gabriela Kotowicz (Nasza Cedynia Nasz Dom) oraz Adam Zarzycki (Wspólnie dla Gminy Cedynia). 

Poniżej publikujemy oficjalną listę kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze. 

Okręg nr 1
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Ks. Piotra Ściegiennego, Ks. Skorupki, Tadeusza Kościuszki, Plac Wolności.

Andrzej Szperka (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Witold Prucnal (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 2
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: Czcibora, Pułaskiego.

Anna Krupińska (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Janina Surówka (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 3 
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: Pocztowa, Staromiejska, Mieszka I, Zygmuntowska, część ulicy Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 9, część ulicy Kolonia budynek nr 29.

Czesław Karkowski (KWW Wspólnie dla Gminy)
Lech Kopiecki (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 4
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: część ulicy Marii Konopnickiej nr 11, blok nr 15 A, B, C, blok nr 17 A, B, C, część ulicy Kolonia blok nr 4 A, B, C.


Zenon Blachnierek (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Krzysztof Nowak (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 5 
Część miasta Cedyni obejmująca ulice: część ulicy Kolonia blok nr 23 A, B, C, D, E, blok nr 27 A, B, C, D, E.

Izabela Sztorc (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Danuta Paluch (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 6 
Część miasta Cedynia obejmująca ulice: część ulicy Kolonia od nr 1 do nr 17 (Stara Kolonia), blok nr 21 A, B, część ulicy Marii Konopnickiej nr 10, 12, Willowa.

Mirosław Ludwiczak (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Andrzej Mazur (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 7 
Sołectwo Lubiechów Dolny.


Bogusław Rajnert (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Marta Wójcik (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 8 
Sołectwo Bielinek oraz część sołectwa Piasek (część miejscowości Piasek od nr 75 do nr 96/2).

Anna Krajewska-Pędzik (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Piotr Głowniak (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 9 
Sołectwo Piasek: część miejscowości Piasek od nr 1 do nr 74 i od nr 97 do końca miejscowości oraz miejscowości; Barcie, Piasecznik, Trzypole.

Jerzy Zacharewicz (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Czesława Borgul (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 10
Sołectwo Lubiechów Górny.


Marek Drela (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Marcin Paluch (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 11
Sołectwo Czachów, sołectwo Łukowice.

Monika Rogowska (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Katarzyna Gers (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 12 
Sołectwo Orzechów, sołectwo Żelichów.


Natalia Zagórska (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Stanisław Martyka (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 13
Sołectwo Golice, sołectwo Radostów.

Rafał Kiniorski (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Józef Maćkowiak (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 14
Sołectwo Osinów Dolny, Sołectwo Stary Kostrzynek.


Zdzisław Tondel (KWW Wspólnie dla Gminy) 
Jolanta Zielińska (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)

Okręg nr 15
Sołectwo Stara Rudnica, sołectwo Siekierki.


Agnieszka Nowacka (KWW  Wspólnie dla Gminy) 
Stanisław Olechnowicz (KWW Nasza Cedynia Nasz Dom)


W związku ze zbliżającymi się wyborami na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną zakładkę „Wybory 2018”, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje i artykuły dotyczące jesiennych wyborów samorządowych. Serwis znajduje się również pod adresem www.wybory.chojna24.pl.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.