Reklama [góra]

Kandydaci na radnych w gminie Widuchowa [oficjalna lista]


W gminie Widuchowa cztery komitety wyborcze zarejestrowały 34 kandydatów do Rady Gminy. Kompletne listy zarejestrowały komitety kandydatek na wójta. 

O reelekcję ubiega się Anna Kusy-Kłos, obecna wójt. Jej kontrkandydatką będzie Julitta Nowak

Poniżej publikujemy oficjalną listę kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze. 

Okręg nr 1
Część Sołectwa Widuchowa obejmująca ulice: Grunwaldzka od nr 1 do nr 30, Na Skarpie, Podgórną, Spokojną, 3 Maja oraz miejscowości Lubiczyn i Widuchowa-Stacja.


Kamila Grzybowska (KWW Anny Kusy-Kłos)
Jerzy Kuligowski (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 2
Część Sołectwa Widuchowa obejmująca ulice: Grunwaldzką od nr 31 do końca, Mickiewicza, Stromą, Reymonta i Żeromskiego.

Dariusz Filipiak (KWW Anny Kusy-Kłos)
Wacław Gołąb (KWW Wacława Gołąba)
Jacek Wudarczyk (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 3 
Część Sołectwa Widuchowa obejmująca ulice: Bulwary Rybackie, Krakowską, Mostową, Nadodrzańską, Ogrodową i Zieloną.
Janusz Kulka (KWW Anny Kusy-Kłos)
Zofia Kolis (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 4
Część Sołectwa Widuchowa obejmująca ulice Krasickiego, Polną, Robotniczą, Sienkiewicza, Szkolną, Tatrzańską, Topolową, Wodną i Żwirową.

Małgorzata Łęczewska (KWW Anny Kusy-Kłos)
Janusz Wełpa (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 5 
Część sołectwa Ognica obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 1 do 15 i od nr 95 do końca oraz sołectwo Rynica.

Łukasz Olszewski (KWW Anny Kusy-Kłos)
Jadwiga Hasiuk (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 6 
Część Sołectwa Ognica obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 16 do 94.
Wioleta Szturo (KWW Anny Kusy-Kłos)
Agnieszka Smętek (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 7 
Część Sołectwa Krzywin obejmująca ulice Królewiecką i Rynicką.

Grzegorz Gunia (KWW Anny Kusy-Kłos)
Magdalena Wójcik (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 8 
Część sołectwa Krzywin obejmująca ulice: Drzewiarzy, Nową, Polną, Słoneczna, Widuchowską oraz miejscowości Krzywinek i Widuchówko.

Agnieszka Szefler (KWW Anny Kusy-Kłos)
Józef Juzyszyn (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 9 
Część Sołectwa Lubicz obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do nr 53.
Małgorzata Paradisz (KWW Anny Kusy-Kłos)
Sebastian Pomykała (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 10

Część sołectwa Lubicz obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 54 do końca oraz sołectwo Bolkowice.
Zbigniew Pałka (KWW Anny Kusy-Kłos)
Agnieszka Malik (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 11
Sołectwo Dębogóra.

Bogusława Siebert (KWW Anny Kusy-Kłos)
Marlena Tatara (KWW Julitta Małgorzata Nowak)
Bogdan Kosmalski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)

Okręg nr 12 
Sołectwa: Czarnówko, Marwice i Pacholęta.

Zbigniew Pobereszko (KWW Anny Kusy-Kłos)
Maria Markowicz (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 13
Sołectwo Żarczyn.

Anna Zawadzka (KWW Anny Kusy-Kłos)
Jakub Leśniak (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Kamila Hałaj (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 14
Część Sołectwa Żelechowo obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 1 do 67.

Anna Kurzydlak (KWW Anny Kusy-Kłos)
Łukasz Mańkowski (KWW Julitta Małgorzata Nowak)

Okręg nr 15

Część Sołectwa Żelechowo obejmująca nieruchomości oznaczone numerami od 68 do końca, miejscowości Kiełbice i Pąkowo oraz sołectwa Polesiny i Kłodowo.

Jan Rębacz (KWW Anny Kusy-Kłos)
Jarosław Gardziejewski (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Piotr Matwij (KWW Julitta Małgorzata Nowak)


W związku ze zbliżającymi się wyborami na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną zakładkę „Wybory 2018”, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje i artykuły dotyczące jesiennych wyborów samorządowych. Serwis znajduje się również pod adresem www.wybory.chojna24.pl.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.