Reklama [góra]

Znamy kandydatów do Rady Miejskiej w Chojnie [oficjalna lista]


Dziś o północy mija termin rejestracji komitetów wyborczych. Do tej pory pięć komitetów zarejestrowało łącznie 44 kandydatów do Rady Miejskiej w Chojnie. 

Dwa komitety - KWW Inicjatywa Samorządowa oraz KWW Prawica dla Gminy Chojna zarejestrował kandydatów we wszystkich piętnastu okręgach. 

„Prawica dla Gminy Chojna” to komitet wspierany przez Prawo i Sprawiedliwość, część kandydatów jest członkami PiS. W materiałach wyborczych używane jest również logo PiS. 

Nieoficjalnie w gminie Chojna będzie czterech kandydatów na burmistrza – Barbara Rawecka (Inicjatywa Samorządowa), Piotr Mróz (Gmina Chojna dla Pokoleń), Adam Fedorowicz (Wspólnota Samorządowa) i Radosław Stec (Prawica dla Gminy Chojna).


W gminie Chojna uprawnionych do głosowania jest 10 904 mieszkańców. Poniżej publikujemy oficjalną listę kandydatów potwierdzoną przez Komisarza Wyborczego w Szczecinie.

Okręg nr 1
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barnkowo, Barwicka, Bogusława, Czcibora, Demokracji, Dworcowa, Gdańska, Kolejowa, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Leonida Teligi, Jana Matejki, Ogrodowa, Paderewskiego, Polna, Poznańska, Roosevelta, Słoneczna, Słowiańska, Towarowa, Trakt Pyrzycki, Warszawska, Wincentego Witosa, Wyzwolenia, Zielona i Żółkiewskiego.

Kamila Sepełowicz (Gmina Chojna dla Pokoleń) 
Norbert Oleśków (Inicjatywa Samorządowa)
Edyta Cieślak (Prawica dla gminy Chojna)
Dawid Kowal (KWW Chojny)
Wojciech Skrzypczyk (Wspólnota Samorządowa)

Okręg nr 2
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barwicka, Chopina, Demokracji, Gdańska, Jana Matejki, Kościuszki, Leonida Teligi, Paderewskiego, Polna, Poznańska, Roosevelta, Słoneczna, Warszawska, Wincentego Witosa.

Elżbieta Lach (Inicjatywa Samorządowa)
Adam Lachowaicz (Gmina Chojna dla Pokoleń)
Radosław Stec (Prawica dla Gminy Chojna)
Danuta Aleksandrowicz (Wspólnota Samorządowa)

Okręg nr 3
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bolesława Prusa, Brzozowa, Jagiellońska, Klasztorna, Malarska, Piastów, Piekarska, Podmurze, Skwer Jagielloński, Wieżowa, Wilsona.

Lech Żarkowski (Prawica dla gminy Chojna)
Justyna Kubik (Gmina Chojna dla Pokoleń) 
Anna Panas (Inicjatywa Samorządowa)
Iwona Hernik (Wspólnota Samorządowa)

Okręg nr 4
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Akacjowa, Aleja Wojska Polskiego, Browarna, Curie-Skłodowskiej, Kopernika, Krótka, Łużycka, Rogozińskiego, Różana, Sportowa, Szewska.

Piotr Żebrowski (Gmina Chojna dla Pokoleń) 
Katarzyna Kiepura (Prawica dla gminy Chojjna)
Marcin Pisanko (Inicjatywa Samorządowa)
Sylwia Janiak Vel Kubiak (Wspólnota Samorządowa)

Okręg nr 5
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Władysława Jagiełły.

Radosław Karwan (Inicjatywa Samorządowa) 
Paweł Bucyk (Gmina Chojna dla Pokoleń)
Honorata Walorska (Wspólnota Samorządowa)
Beata Czajkowska (Prawica dla Gminy Chojna) 

Okręg nr 6
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bałtycka, Basztowa, Jodłowa, Klonowa, Krupin, Mickiewicza, Młyńska, Odrzańska, Słowackiego, Szczecińska, Szkolna, Tartaczna, Topolowa.

Wojciech Łosowski (Inicjatywa Samorządowa)
Piotr Karaczun (Prawica dla gminy Chojna)
Elżbieta Zielinkewicz (Gmina Chojna dla Pokoleń)
Krzysztof Sienkiewicz (Wspólnota Samorządowa) 

Okręg nr 7 
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Brzoskwiniowa, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, Kokosowa, Łucznicza, Łyżwiarska, Orzechowa, Owocowa, Pływacka, Sadowa, Tęczowa, Willowa, Wiosenna.

Halina Szczygieł (Gmina Chojna dla Pokoleń) 
Rafał Miler (Prawica dla Gminy Chojna) 
Arkadiusz Kubik (Inicjatywa Samorządowa)
Dariusz Prus (Wspólnota Samorządowa) 

Okręg nr 8 
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Czereśniowa, Janusza Kusocińskiego, Narciarska, Orląt, Przemysłowa, Sosnowa, Wiśniowa, Żwirki i Wigury.

Agnieszka Sikora (Inicjatywa Samorządowa)
Anna Walczak (Prawica dla Gminy Chojna) 
Adam Będzak (Gmina Chojna dla Pokoleń)
Wiesława Koladyńska (Wspólnota Samorządowa)

Okręg nr 9
Sołectwo Graniczna z miejscowościami Graniczna i Bara, Sołectwo Lisie Pole z miejscowościami Lisie Pole, Lisie Pola.

Małgorzata Wójcik (Inicjatywa Samorządowa)
Wiesław Foremny (Prawica dla Gminy Chojna)
Maciej Lisiecki (Wspólnota Samorządowa) 

Okręg nr 10 
Sołectwo Garnowo z miejscowością Garnowo, Sołectwo Nawodna z miejscowościami Nawodna.

Damian Stefański (Prawica dla Gminy Chojna) 
Marek Bednarz (Inicjatywa Samorządowa) 
Patryk Szczapa (Gmina Chojna dla Pokoleń) 
Jerzy Karaczun (KWW Jedność) 

Okręg nr 11
Sołectwo Grabowo z miejscowością Grabowo Sołectwo Krajnik Dolny z miejscowościami Krajnik Dolny, Ognica, Sołectwo Krajnik Górny z miejscowością Krajnik Górny, Sołectwo Zatoń Dolna z miejscowościami Zatoń Dolna, Raduń.

Bartosz Michnio (Inicjatywa Samorządowa)
Ewa Simińska (Gmina Chojna dla Pokoleń)
Krzysztof Pawłowski (Prawica dla Gminy Chojna)
Tadeusz Balbuza (Wspólnota Samorządowa) 

Okręg nr 12
Sołectwo Krzymów z miejscowościami Krzymów, Kuropatniki, Sołectwo Łaziszcze z miejscowością Łaziszcze, Sołectwo Mętno z miejscowościami Mętno, Mętno Małe, Nadolnik, Wilkoszyce, Sołectwo Stoki z miejscowością Stoki.

Andrzej Szpilski (Gmina Chojna dla Pokoleń) 
Adam Blachnierek (Prawica dla Gminy Chojna)
Małgorzata Przybylska (Inicjatywa Samorządowa)
Kazimierz Komorzycki (Wspólnota Samorządowa) 

Okręg nr 13
Sołectwo Białęgi z miejscowością Białęgi, Sołectwo Brwice z miejscowością Barwice Sołectwo Czartoryja z miejscowościami Czartoryja, Barnkowo osada, Sołectwo Kamienny Jaz z miejscowościami: Kamienny Jaz, Trzeszcze, Sołectwo Narost z miejscowością Narost.

Piotr Nosul (Prawica dla Gminy Chojna) 
Mateusz Rataj (KWW Chojny) 
Grażyna Gawron (Gmina Chojna dla Pokoleń) 
Marlena Witek (Inicjatywa Samorządowa)
Stanisław Drapaluk (Wspólnota Samorządowa) 

Okręg nr 14
Sołectwo Godków z miejscowościami Godków, Kaliska, Sołectwo Godków-Osiedle z miejscowością Godków-Osiedle, Sołectwo Jelenin z miejscowościami Jelenin, Jelonki, Wilcze.

Aniela Jurewicz (Prawica dla gminy Chojna)
Tomasz Radziusz (Gmina Chojna dla Pokoleń) 
Małgorzata Pitura (Inicjatywa Samorządowa)
Michał Burak (Wspólnota Samorządowa) 

Okręg nr 15
Sołectwo Grzybno z miejscowościami Grzybno, Pniewko, Strzeszewko, sołectwo Rurka z miejscowościami Rurka, Przyciesie, sołectwo Strzelczyn z miejscowością Strzelczyn.

Andrzej Mikołajczyk (Inicjatywa Samorządowa)
Stefański Leszek (Prawica dla Gminy Chojna)
Beata Malecka (Gmina Chojna dla Pokoleń)
Magdalena Glonek (Wspólnota Samorządowa). 

W związku ze zbliżającymi się wyborami na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną zakładkę „Wybory 2018”, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje i artykuły dotyczące jesiennych wyborów samorządowych. Serwis znajduje się również pod adresem www.wybory.chojna24.pl.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.