Reklama [góra]

Hokejowy wynik w Chojnie. Kibice zobaczyli 12 goli [foto]


Minutą ciszy ku pamięci zmarłego wieloletniego działacza piłkarskiego Stanisława Nizio rozpoczął się mecz w Chojnie. Później kibice obejrzeli prawdziwą kanonadę bramek. 


W meczu 9. kolejki Klasy Okręgowej Odra Chojna podejmowała u siebie Gavię Choszczno. Oba zespoły są praktycznie sąsiadami w środku tabeli. 

Zawodnicy obu zespołów pomylili dyscypliny i być może grali w hokeja – takie wnioski nasuwają się po końcowym gwizdku. W spotkaniu padł remis, i to nie byle jaki. Mecz zakończył się wynikiem 6:6, a kibice niemal co chwilę widzieli wymianę ciosów. 

Festiwal bramkowy rozpoczął się w 6. minucie, gdyż wtedy prowadzenie objęli goście. Po 60 sekundach było już 1:1, a po dwóch minutach 1:2. W 12. minucie gola na wagę remisu zdobył Konrad Kusiak, sześć minut później Odra nawet wygrywała 3:2 po bramce Tkaczuka. Przed przerwą Gavia zdobyła bramkę w 41. minucie i w doliczonym czasie gry z karnego. Do przerwy goście wygrywali więc 4:3. 

Druga połowa wcale nie była gorsza. Goście podwyższyli swoje prowadzenie w 58. minucie. Pięć minut później Tkaczuk ponownie skierował piłkę do siatki, w 86. minucie wyrównał Madera, a dwie minuty później Odra prowadziła 6:5 po golu Milewskiego. W doliczonym czasie gry goście zdobyli bramkę na wagę remisu. 

Skład: Andrzejewski Dominik – Koster (72' Milewski), Kusiak Konrad, Chwałek, Głowacki (46' Dopierała), Stańczyk (52' Zygmunt), Andrzejewski Paweł, Borczyński, Daszkiewicz, Lewandowski (52' Madera), Tkaczuk.

W tabeli Szczecińskiej Klasy Okręgowej prowadzi Flota Świnoujście przed Osadnikiem Myślibórz. Odra jest na 8. miejscu. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.