Reklama [góra]

List do mieszkańców od Adama Fedorowicza

Dokładnie w 2006 roku po raz pierwszy obdarzyliście mnie zaufaniem i wybraliście gospodarzem gminy Chojna. Z zaszczytem i odpowiedzialnością podjąłem pracę, która często wymagała wielu wyrzeczeń, w tym osobistych. Ale jednocześnie praca ta dawała mi satysfakcję i sprawiała wiele radości, szczególnie w chwilach, kiedy widziałem uśmiech i radość w Waszych oczach. Były to chwile wyjątkowe, kiedy razem patrzyliśmy na nowe inwestycje, kiedy razem cieszyliśmy się z nowego przedszkola, wyremontowanych szkół, świetlic, nowych dróg, kanalizacji, placów zabaw, nowych wozów strażackich, czy też nowego oświetlenia ulic.


Dzisiaj, z perspektywy 12 lat pracy w naszym samorządzie, patrzę z dumą na miasto i sołectwa, chociaż mam świadomość jeszcze wielu niedoskonałości w różnych obszarach naszego życia publicznego.


Chociaż niektórym z Was, tak jak mi przybyło siwych włosów, to jednak nadal chciałbym z Wami współpracować na rzecz rozwoju naszej Małej Ojczyzny. W mijającej kadencji skutecznie uporządkowałem finanse gminy. Zrównoważenie poziomu dochodów i wydatków bieżących gwarantuje bezpieczne funkcjonowanie gminy przez wiele lat i zapewnia skuteczne zrealizowanie już rozpoczętych i planowanych inwestycji. 5 mln nadwyżki budżetowej i 3 mln lokat w banku to skutek podjętych w 2015 roku działań naprawczych finansów gminy. Dlatego dziękuję Wam za wyrozumiałość i cierpliwość. Czekaliście na kolejne inwestycje, których realizacja rozpoczęła się w bieżącym roku.


Drodzy Wyborcy,
Przyjaciele, Znajomi, Mieszkańcy Miasta i Sołectw Gminy Chojna

Przez 12 lat niektórzy oponenci próbowali mnie dyskredytować, a nawet zniechęcić do pracy i upokorzyć obniżką wynagrodzenia. Ale jeżeli nie straciliście do mnie zaufania, pomimo wielu fałszywych pomówień, oskarżeń, personalnych ataków na mnie i moją rodzinę, dajmy sobie kolejną szansę. Teraz, kiedy budżet gminy jest w najlepszej kondycji od ponad 20 lat, mamy niepowtarzalną okazję do przyspieszenia i zrealizowania wielu zadań, których nie udało się wcześniej wykonać z wielu powodów (nie tylko finansowych ale często "politycznych").

Jeżeli stawiacie Państwo na dynamiczny rozwój, na zachowanie wypracowanych standardów współpracy, to bardzo proszę o oddanie na mnie głosu 4 listopada w drugiej turze wyborów samorządowych. 

Każde rozstrzygnięcie wyborcze przyjmę z wielkim szacunkiem i zrozumieniem. Oczywiście będę zaszczycony i zmotywowany do dalszej pracy, jeżeli powierzycie mi Państwo sprawowanie funkcji burmistrza na kolejną kadencję.
Materiał sfinansowany przez KWW Wspólnota Samorządowa

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.