Reklama [góra]

Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w motocrossie ponownie w Chojnie [video]Klub Motorowy Chojna zaprasza 14 października na finałową rundę Mistrzostw Pomorza Zachodniego w Motocrossie. 


Zawody udało się zorganizować dzięki przystąpieniu do Programu Marszałkowskiego – Społecznik. Współorganizatorami są: Urząd Marszałkowski, Powiat Gryfiński, Gmina Chojna i ZO PZM w Szczecinie. Będzie to już druga edycja motocrossowych mistrzostw naszego województwa organizowana przez chojeński klub.

W niedzielę rano odbędą się treningi, a o godz. 11:30 start do pierwszego wyścigu. Po dwóch seriach startów poznamy Mistrzów Pomorza Zachodniego w każdej klasie. Liczymy na kilka tytułów mistrzowskich dla naszych zawodników. 

Już możemy pochwalić sukcesami w Mistrzostwach Strefy: w klasie MX 85 Kacper Chrostowski został Mistrzem, Jakub Szymański II Wicemistrzem Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie, natomiast Lubomir Sobol, zdobywca Pucharu Polski w klasie MX 2C (powtórzony sukces z poprzedniego roku), został Mistrzem Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie w swojej klasie. 

Do sukcesów sportowych naszych zawodników należy dodać sukces organizacyjny klubu – drugi rok z rzędu chojeńskie zawody miały największą frekwencję spośród wszystkich zawodów motocrossowych w Polsce.       

Portal Chojna24.pl został patronem medialnym wydarzenia. Zobacz archiwalne materiały filmowe.

foto/video/archiwum 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.