Reklama [góra]

Niesamowity prezent dla Marcina „Różala” Różalskiego od mieszkańca naszej gminy [foto]


W naszej gminie mamy wielu pasjonatów, czyli osób, które spełniają swoje marzenia. Jednym z nich jest sołtys Lisiego Pola, a zarazem właściciel firmy Lima Motocykle – Maciej Lisiecki. W swoim garażu projektuje i tworzy różnorodne motocykle oraz kolekcjonerskie eksponaty. Ostatni projekt wywołał duże zainteresowanie wśród miłośników sportów walki oraz ludzi wspomagających zwierzęta. Pomysł narodził się po przeczytaniu wywiadu z Marcinem „Różalem” Różalskim, w którym Różal opowiadał o Fundacji „Pomagaj Pomagać”, zajmującej się pomocą chorym i starym zwierzętom.

Lisek, bo tak potocznie nazywają go motocykliści, postanowił wesprzeć fundację Marcina „Różala” Różalskiego i zbudować mu motocykl oraz przekazać na licytację w szczytnym celu. Przypomnijmy, iż znamy Liska już z takich akcji, jak coroczne „Moto Mikołaje” czy też wsparcie WOŚP-u, gdzie między innymi kilka lat temu przekazał na licytację zbudowany przez siebie motocykl. Aby projekt był niepowtarzalny, Pan Maciej postanowił odnieść się do marzeń dziecięcych, w których każdy młody chłopiec marzył o takim motorowerze, jakim była nasza Polska motorynka. Oczywiście, znając kreatywność Liska, wprowadził on liczne designerskie rozwiązania. Nie zabrakło również samego Marcina Różalskiego, gdyż jego twarz została wymalowana na zbiorniku paliwa. 

Wsparcia w projekcie udzielili Katarzyna i Piotr Głód z firmy Signum, którzy cyklicznie wspierają różne wydarzenie kulturalne oraz gale sportów walki. Prywatnie znają Marcina Różalskiego i pomogli w nawiązaniu kontaktu, zapraszając go na Galę Gladiator Arena w Pyrzycach, gdzie designerska motorynka został przekazana Różalowi. Marcin Różalski był mile zaskoczony, a zarazem szczęśliwy, zyskując kolejny gadżet do licytacji na „Bazarek na utrzymanie Różalowej ferajny”. Obecnie kwota licytowanej motorynki, która trwa do 12 października, osiągnęła niebagatelną kwotę 10 000 zł.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.