Reklama [góra]

Rekordowa oglądalność chojna24.pl podczas wyborów. Konkurencja daleko w tyle


To był rekordowy wieczór wyborczy w chojna24.pl. W nocy z niedzieli na poniedziałek podawaliśmy pierwsze wyniki wyborów samorządowych w regionie. Naszą relację na żywo zarówno tekstową, jak i video, śledziło tysiące osób. 


W ostatnich dniach liczba unikalnych użytkowników dziennie oscylowała w okolicach 30 000! Oprócz czytelników z powiatu gryfińskiego oglądało nas bardzo wielu internautów z części powiatu myśliborskiego, najczęściej z gmin Boleszkowice, Dębno i Myślibórz. 

Statystyki z ostatnich dni zdeklasowały konkurencyjne regionalne portale. Np. najpopularniejszy wyborczy tekst na jednym z gryfińskich portali miał 8305 odsłon, gdy tymczasem tylko nasz wieczór wyborczy wyświetlił się 72 113 razy!

Screen porównujący najpopularniejsze artykuły (kliknij, aby powiększyć)
Niestety po raz kolejny praca wykonywana przez nasz zespół została po prostu skradziona. Konkurencyjne portale tylko w ostatnich dniach kopiowały bez zgody nasze zdjęcia, usuwając np. podpis i znak informujący o prawach autorskich, ale nawet całe artykuły. Kopiowanie odbywało się tak bezmyślnie, że przerzucano nasze teksty zawierające literówki czy nawet tzw. formatowanie znaków. 

Przykład bezmyślnego kopiowania tekstu bez naszej zgody  skopiowano cały tekst z całym formatowaniem
W związku z wielokrotną kradzieżą naszej własności intelektualnej i materiałów rozważamy wejście na drogę prawną, aby chronić naszą pracę. Podobnie sprawa się ma z insynuacjami i pomówieniami kierowanymi w stronę pracowników naszego wydawnictwa. 

Naszym czytelnikom z kolei dziękujemy za zaufanie i za to, że tak chętnie odwiedzacie nasz portal. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.