Reklama [góra]

Centrum Kultury zapowiada: w marcu odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal Gwiazd Polskiej Estrady


Wielkimi krokami zbliża się II edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Gwiazd Polskiej Estrady. W przyszłym roku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z jednym z utworów takich artystów jak Kayah, Andrzej Piaseczny oraz Kasia Kowalska. 

Tegoroczna pierwsza edycja przyniosła organizatorom ogromny sukces. Festiwal trwał przez cały dzień. Przesłuchania rozpoczęły się o godzinie 10.00 i odbywały się w trzech kategoriach: 10-12 lat, 13-15 lat i 16-20 lat. Soliści walczyli o główna nagrodę Grand Prix w wysokości 500 zł. W jury zasiedli: Lucyna Boguszewska, Joanna Ewa Zawłocka i Mateusz Czarnowski. Wydarzenie natomiast poprowadzili Aleksandra Bałachowska (która była również głównym koordynatorem wydarzenia) oraz Przemysław Kaweński.

II edycja

– Wydarzenie ma charakter ogólnopolskiego przeglądu mającego na celu popularyzację piosenki polskiej, prezentację dorobku artystycznego dzieci i młodzieży oraz promowanie i dostrzeganie dzieci i młodzieży uzdolnionej muzycznie  czytamy na stronie Centrum Kultury.


Dla uczestników dostępna jest karta zgłoszeń, wystarczy kliknąć tu. Organizatorzy utworzyli również stronę społecznościową, na której będą informować na bieżąco o nowych informacjach: Ogólnopolski Festiwal Gwiazd Polskiej Estrady.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.