Reklama [góra]

Uczniowie ze szkoły w Nawodnej z wizytą w Hiszpanii


Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Nawodnej wraz z nauczycielami, w dniach 19-23 listopada 2018 r., wyjechali do szkoły Escola Vall de Palau w miejscowości Sant Andreu de la Barca niedaleko Barcelony, aby wziąć udział w spotkaniu projektowym Erasmus+ „Our national treasures through the eyes of children”. Projekt rozpoczął się 1 września 2018 r.

Uczestniczyli tam w zajęciach projektowych związanych dziełami Antonio Gaudiego, wybitnego katalońskiego architekta słynącego z wyjątkowych projektów, które stały się dziedzictwem narodowym Hiszpanii. Po zajęciach wszyscy uczestnicy projektu (Duńczycy, Włosi, Polacy, Słoweńcy, Grecy i Hiszpanie) wybrali się na wycieczkę do Barcelony, gdzie mogli zobaczyć na własne oczy dzieła, o których wcześniej słyszeli. Zwiedzili między innymi Sagradę Familię oraz Park Güell.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych wraz hiszpańskimi rówieśnikami i innymi uczestnikami projektu. Na miejscu mieszkali u rodzin hiszpańskich, gdzie poznali życie codzienne, np. tradycyjne potrawy, sposób spędzania czasu, obyczaje hiszpańskie.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.