Reklama [góra]

Uszkodzona rogatka na przejeździe kolejowym. Czytelniczka reaguje: Roztargnieni mogą nie spojrzeć na znaki, gdy zbliża się pociąg


Kierowcy poruszający się w Mieszkowicach i przejeżdżający przez przejazd kolejowy muszą zachować szczególną ostrożność.  Sygnalizacja świetlna nie działa i to może zmylić tych, którzy szybko przejeżdżają przez przejazd  relacjonuje nasza czytelniczka.

Niestety brak skupienia na drodze może spowodować wiele zagrożeń, tym bardziej, gdy znajdujemy się w pobliżu przejazdu kolejowego. – W Mieszkowicach popsuła się dziś rogatka na przejeździe kolejowym - pisze do nas czytelniczka. – Niedawno przechodziłam przez przejazd, z daleka widząc pociąg. Pan, który jechał czerwonym samochodem, wjechał na przejazd i w ostatnim momencie wycofał przed samym pociągiem. Sygnalizacja świetlna nie działa i to może zmylić tych, którzy szybko przejeżdżają przez przejazd.

Przejazd kolejowy znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Dworcowej z Odrzańską. Chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęśliwego wypadku. Na czas awarii postanowiono postawić znak „stop”, który zmusza nas do zatrzymania pojazdu i oceny całej sytuacji.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.