Reklama [góra]„Kobiety Mafii 2”, „Lego Przygoda”, „Planeta Singli 3” i „Corgi, psiak Królowej” – te filmy możesz obejrzeć w Trzcińsku-Zdroju [video]


W środę 6 marca w Trzcińsku-Zdroju odbędą się kolejne seanse filmowe, organizowane w Trzcińskim Centrum Kultury.

Na wielkim ekranie mieszkańcy miasta i okolic będą mogli zobaczyć takie filmy jak „Corgi, psiak Królowej”, „Lego Przygoda 2”, „Planeta Singli 3” i „Kobiety Mafii 2”.

Prezentujemy harmonogram:
  • Godz. 10:00 – „Corgi, psiak Królowej”
  • Godz. 16:00 – „Lego Przygoda 2”
  • Godz. 18:00 – „Planeta Singli 3”
  • Godz. 20:00 – „Kobiety Mafii 2”
Ceny biletów:
  • 18 zł – bilet normalny
  • 16 zł – bilet ulgowy
  • 14 zł – bilety dla grup zorganizowanych (szkoły, stowarzyszenia, zakłady pracy, itp. – min. 20 osób) zakup tylko w dniu projekcji po wcześniejszej rezerwacji – tel. 91 414 80 43.

Sprzedaż biletów w sekretariacie Trzcińskiego Centrum Kultury od godziny 9.00 do 16.00 (od wtorku do piątku).

Wszystkie bilety (poza grupowymi) można zakupić również na stronie internetowej: Zakrzywienie Czasoprzestrzeni w zakładce bilety. Na co warto iść? Prezentujemy opisy i zwiastuny filmów.

„Corgi, psiak Królowej

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno­wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.


Lego Przygoda 2

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy Lego Dupo opuszczają wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie. Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.Planeta Singli 3

Ania i Tomek planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje.Kobiety Mafii 2

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska).

W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.


Flmweb.com / pixabay.com / youtube.com

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.