Reklama [góra]

Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy z nową datą przez strajk w szkołach [video]


Eliminacje do Powiatowych Mistrzostw Pierwszej pomocy już dawno za nami. Organizatorzy tego wydarzenia zorganizowali w środę 17 kwietnia konferencję prasową, podczas której wyjawili kilka szczegółów dotyczących tegorocznego wydarzenia.


Ubiegłoroczne zmagania uczniów z powiatu gryfińskiego odbywały się na terenie gryfińskiego OSiR. W tym roku, organizatorzy jednak wracają na nabrzeże. Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy odbędą się  16 maja.

- Niestety przez strajk nauczycieli zmuszeni byliśmy do przełożenia naszego corocznego finału - informuje nas Łukasz Kamiński, główny koordynator wydarzenia - Znaczna większość nauczycieli poinformowała nas, że niestety nie pojawią się na wydarzeniu. Doskonale to zrozumieliśmy jednak nie chcielibyśmy odwoływać tego. Dlatego też, zmieniliśmy datę. Mamy nadzieję, że w tym dniu uda nam się wszystko zrealizować w 100% - dodaje.

Ponad 120 osób będzie wspierało organizację wydarzenia. Są to sędziowie, pozoranci, łącznicy, sztab organizacyjny oraz koordynatorzy gminni. Na dzień finału przewidziano ponad 100 uczestników z 7 gmin powiatu gryfińskiego.

- Chcielibyśmy przeprosić państwa za wszelkie niedogodności, mamy nadzieję że uda nam się aby w maju frekwencja była stu procentowa. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy a przede wszystkim kibicowania i wspierania zawodników - komentuje Łukasz Kamiński.

.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.