Reklama [góra]

Praca w salonie sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu

Miejsce pracy:
Salon Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu w Chojnie

Opis stanowiska:
Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług
Profesjonalna obsługa posprzedażna klientów
Realizacja celów sprzedażowych w oparciu o wysoką jakość obsługi klienta
Budowanie długotrwałej współpracy z klientem

Wymagania:
- Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Umiejętność pracy w zespole
- Wykształcenie minimum średnie
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Motywacyjny system wynagradzania
- Szkolenia i możliwość zdobywania cennych doświadczeń

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV na adres: cp.plus.praca@op.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.