Reklama [góra]

Przywłaszczył telefon i zrobił sobie zdjęcia. Policja zna teraz wizerunek sprawcy


Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie zwraca się prośbą o pomoc, w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonych zdjęciach. Mężczyzna ten w miejscowości Gryfino, na terenie jednej z samoobsługowych myjni samochodowych, dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy.

Większość smartfonów korzysta z tzw. kopii zapasowej tworzonej w chmurze. Oznacza to, że dane z telefonu są archiwizowane na dyskach wirtualnych przypisanych np. do kont e-mail. Dzięki temu właściciel telefonu nawet po utracie urządzenia ma dostęp do swoich zdjęć, filmów, kontaktów itp. Sprawca przywłaszczenia najprawdopodobniej o tym nie wiedział, zrobił sobie kilka zdjęć a te zostały przesłane na wirtualny dysk należący do poszkodowanego. 

Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie przywłaszczenia mienia do której doszło w Gryfinie przy ul. Flisaczej. W związku z powyższym, jeżeli ktoś rozpoznaje osobę ze zdjęcia proszony jest o kontakt z KPP w Gryfinie pod nr tel. 914326811 lub 112.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.