Reklama [góra]

Praca - doradca serwisowy samochodów ciężarowych

Firma Stanmot Sp. z o.o. – serwis naprawy pojazdów ciężarowych, dostawczych, dynamicznie rozwijająca się firma  w związku z dalszym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Doradca serwisowy samochodów ciężarowych:

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie zleceń od klienta i wystawiania zlecenia naprawy dla mechaników
- współpraca z warsztatem i poszczególnymi działami w zakresie napraw  ( dobór części)
-przeprowadzanie wstępnej diagnozy, doradztwo, jazdy próbne
- umawianie klientów na wizyty w serwisie
- wystawianie rachunków

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie minimum średnie techniczne
- znajomość języka niemieckiego
- znajomość technologii naprawy
- płynna praca na komputerze, znajomość pakietu Office
-posiadanie prawa jazdy kategorii B , mile widziane C
- komunikatywność

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę
- bardzo dobre warunki finansowe
- zapewniamy opiekę managera na każdym etapie współpracy
- cykl szkoleń produktowych oraz szkoleń podnoszących kwalifikację
- stabilną prace w prestiżowej firmie

Tel. +48 503 084 460
e-mail: marlena.matoszko@stanmot-mercedes.de

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.