Reklama [góra]

Praca - sprzedawca części zamiennych salonu samochodowego:

Firma Stanmot Sp. z o.o. – serwis naprawy pojazdów ciężarowych, dostawczych, dynamicznie rozwijająca się firma  w związku z dalszym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Sprzedawca części zamiennych salonu samochodowego:

Zakres obowiązków :
- obsługa klienta – dobór części zamiennych
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- współpraca z biurem obsługi klienta samochodów osobowych i ciężarowych
- samodzielne zamawianie części zamiennych u poszczególnych dostawców
- wystawianie rachunków
- płynna praca na komputerze, znajomość pakietu Office
- komunikatywność

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- znajomość języka niemieckiego
- znajomość technologii naprawy
-posiadanie prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- bardzo dobre warunki finansowe
- zapewniamy opiekę managera na każdym etapie współpracy
- cykl szkoleń produktowych oraz szkoleń podnoszących kwalifikację
- stabilną prace w prestiżowej firmie

Tel. +48 503 084 460
e-mail: marlena.matoszko@stanmot-mercedes.de

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.